Як заспокоїти гіперактивного дитини. заспокійлива музика для гіперактивної дитини.

Гіперактивність - це не хвороба, а стан нервової системи дитини, тому не слід ставитися до нього як до хворого. Батькам потрібно навчитися заспокоювати гіперактивного малюка, і направляти його невгамовну енергію в мирне русло, виробивши для цього послідовну лінію поведінки.
Інструкція
1
Дотримуйтесь чіткий розпорядок дня. Гіперактивний дитина повинна приймати їжу, гуляти і лягати спати в один і той же час, щоб запобігти можливості перезбудження.
2
Привчіть себе спілкуватися з дитиною спокійно, уникайте наказів, окриків, а також емоційно піднесених інтонацій, щоб дуже сприйнятливий і чутливий малюк не приєднався до вашого настрою.
3
Обов'язково пропонуйте альтернативу, коли що-небудь забороняєте. Наприклад, якщо гіперактивний малюк рве книжку або шпалери на стіні, запропонуйте йому стару газету, якщо жбурляє іграшки - м'ячик. Проговорите вголос правила: «Іграшки кидати не можна, але якщо хочеш кинути що-небудь, ось тобі м'яч», «Шпалери рвати не можна, але спробуй порвати газету, а потім склади в пакетик обривки».
4
захистити дитину від перегляду телевізійних передач і тривалих занять на комп'ютері.
5
Відвідуйте разом басейн або іншу спортивну секцію. Фізичні вправи допоможуть виплеснути надлишок енергії і будуть дуже корисні дитині. Але стежте за тим, щоб він не перевтомлюватися.
6
Щовечора гуляйте з дитиною. Під час прогулянки поцікавтеся його проблемами, уважно вислухайте і підтримайте. Розмірений крок і свіже повітря допоможуть йому заспокоїтися.
7
Зробіть малюкові на ніч теплу ванну з додаванням заспокійливих трав, якщо, набігавшись за день, він не може заснути. Почитайте йому улюблену книжку або включите тиху спокійну музику.
8
У важкій ситуації, коли дитина засмучений і збуджений, обійміть його, притисніть до себе, погладьте по голові - в динаміці це дає позитивний ефект, т.к. фізичний контакт дуже важливий для таких дітей.
9
І, головне, частіше кажіть дитині, що він дуже вам доріг. Впевненість у тому, що їх приймають і люблять такими, якими вони є, незалежно від вчинків і поведінки, особливо необхідна гіперактивним дітям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zVllRSeBcww