Як відкрити доступ до локального диску. немає доступу до мережевого локальному диску.

Має сенс відкривати доступ до жорстких дисків в комп'ютерній мережі якої-небудь компанії для прискорення виробничого процесу. Щоб будь-якому користувачеві надати право розпоряджатися даними будь-якого комп'ютера мережі, необхідно виставити адресу його комп'ютера в протоколі доступу. Як зробити локальний диск відкритим для користувачів локальної мережі?
Інструкція
1
Увійдіть в меню кнопки «Пуск». Виберіть пункт «Мій комп'ютер». В принципі, ви це можете зробити подвійним клацанням по іконі «Мій комп'ютер», що розташовується у верхньому лівому кутку вашого робочого столу. Перед вами відкриється вікно. Виберіть у ньому локальний диск, доступ до якого ви хочете відкрити. Клацніть по ньому правою кнопкою миші, в меню виберіть «Властивості». Перед вами з'явиться вікно.
2
Оберіть вкладку «Доступ». У ній знайдіть і виберіть пункт «Якщо ви хочете відкрити доступ до кореневої папки диска, клікніть тут». Поставте прапорець навпроти пункту «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Ви знайдете його в розділі «Мережевий спільний доступ і безпека». Потім вкажіть мережеве ім'я локального диска, яке буде відображатися в локальній мережі як загальний ресурс.
3
Поставте прапорець навпроти пункту «Дозволити зміну файлової мережі», щоб відкрити доступ до локального диску. Після цього інші користувачі мережі зможуть вільно розпоряджатися інформацією, яка на ньому зберігається.
4
Щоб запобігти різного роду неприємні моменти, пов'язані з помилковою корекцією інформації, приберіть прапорець навпроти пункту «Дозволити зміну файлів по мережі», щоб інформація обраного локального диска була доступна для інших користувачів тільки в режимі читання.
5
Застосуйте зміни. Для цього натисніть кнопку ОК. Якщо ви все зробили правильно, вибраний для загального доступу диск буде відображатися у вікні «Мой компьютер» у вигляді іконки з відкритою долонею.
6
Щоб відкрити доступ до якої-небудь окремій папці, а не диску в цілому, робіть все відповідно до вказівок, описаними вище. Якщо ви хочете дозволити доступ лише деяким користувачам, то вкажіть їх адреси в мережі, щоб тільки вони мали право переглядати документи на відкритому локальному диску.