Як підсилити зростання волосся на обличчі. чому волосся на обличчі ростуть не рівномірно.

Доглянута щетина завжди була супутнім ознакою брутального чоловіка. Однак не всі представники сильної статі можуть нею похвалитися. Особливо від мізерної рослинності на обличчі страждають юнаки-під паростки, мріють скоріше знайти мужній вид.
Інструкція
1
Зростання волосся безпосередньо пов'язаний з рівнем гормонів (тестостерону й естрогену) в крові, а також залежить від статури молодої людини, її способу життя та пітанія.Откажітесь від кофеїну, що міститься в каві, чаї і енергетичних напоях. Ця речовина сприяє виробленню естрогену, який пригнічує тестостерон. Якщо ви любителі подібних напоїв, спробуйте заварити собі гранульований корінь коріандру. За смаком даний продукт нагадує суміш кави і чаю, але при цьому не містить кофеїн. Стимулює вироблення естрогену також улюблене багатьма пиво. Краще займайтеся спортом. Фізичні навантаження не тільки зміцнюють здоров'я людини, вони допомагають збільшити рівень необхідного для вас тестостерону.
2
Основним речовиною, який стимулює зростання волосся, є цинк. Включіть в щоденний раціон харчування цинкоутримуючий продукти. До них відносяться: волоські горіхи, яйця, квасоля, насіння соняшнику та гарбуза.
3
Вважається, що збільшення зростання рослинності на обличчі сприяє частий процес гоління. Чим частіше голитися, тим швидше зростатиме щетина. І хоча, швидше за все, це є лише припущенням, все ж варто поекспериментувати. Голіться протягом 2 тижнів, після чого на деякий час припиніть занятіе.Прімерно через 2 місяці можна спостерігати непогані результати, проте не варто забувати, що посилене гоління робить волосся найбільш грубими.
4
Для прискореного росту щетини використовуйте спеціальні лосьйони: моноксиду, Регейн і рогайн. Вони не мають кольору, запаху і не містять гормонів. Але до їх складу входить спирт, суша шкіру. Тому, застосовуючи подібні засоби, регулярно зволожуйте її.
5
Нанесіть на щетину реп'яхову або касторову олію. Залиште засіб на 2 години, після чого змийте його м'яким шампунів чи гелем для вмивання.