Як купити будинок в Америці.

Якщо ви вирішили купити будинок в Америці, зробити це буде не складно. Однак перш ніж робити які-небудь дії, необхідно вивчити всі особливості ринку нерухомості США і деталі майбутньої угоди. Володіючи необхідною інформацією, ви зможете швидко і легко зорієнтуватися на місці і уникнути можливих помилок.
Вам знадобиться
  • - вивчити ринок нерухомості;
  • - поїхати в Америку;
  • - вибрати будинок;
  • - здійснити операцію.
Інструкція
1
Майте на увазі, що за законами Америки іноземці мають право купувати житлові будинки (Single-family houses), земельні ділянки (Plots of Land), квартири (Condominium Units), багатоквартирні будинки для здачі в оренду (Residential Properties with Rental Income) і комерційні будівлі (Commercial Properties).
2
Першим ділом вирішите, якого типу нерухомість ви б хотіли придбати. Виходячи з цього, виберіть відповідний район. Наведіть довідки в інтернеті і отримаєте уявлення про ціни і якості житла. Зверніть увагу на ландшафт місцевості, сусідів, місцеву кримінальну ситуацію, наявність магазинів в окрузі, вартість життя, наявність дитячих навчальних закладів (якщо у вас є діти).
3
Поїдьте в США. Досліджуйте зацікавили вас місця. Сходіть в місцеве відділення поліції і попросіть звіт про кримінальну ситуацію в районі. Це дуже важливо. Якщо ви збираєтеся здавати куплену нерухомість, при її виборі візьміть до уваги перспективи оренди. Майте на увазі, що багатоквартирні будинки, де проживають іммігранти, можна швидко і вигідно здати в оренду. Новобудови теж легко здаються в оренду. Якщо ви придбаєте дешеву нерухомість і якісно її відремонтуєте, ви зможете отримати не погану прибуток при подальшому продажі. Що стосується престижного житла, воно росте в ціні навіть у кризу.
4
Знайдіть професійного агента з нерухомості. Бажано, щоб він спеціалізувався на нерухомості в обраному вами районі. При огляді будинку звертайте особливу увагу на стан ділянки, басейну, вікон, систем електропроводки, опалення, вентиляції, наявність слідів води в підвалі.
5
Вибравши будинок і визначившись з ціною, складіть з агентом договір про покупку. Уточніть у нього, наскільки завищена продажна ціна. У першому реченні договору пропишіть ціну менше продажної на 10-15%. Пам'ятайте, що якщо в ході інспекції виявляться негативні факти, про які змовчав продавець, ви зможете розірвати договір без фінансових втрат.
6
Продавець шанує ваш договір і прийме остаточне рішення. Якщо даний будинок хочуть придбати кілька покупців, продавець, відповідно, підпише той, де вища ціна. Як тільки договір буде підписаний, його відразу зареєструють в незалежній компанії (Escrow), що займається оформленням угод з нерухомістю та зберіганням грошей покупців.
7
Після цього будуть проведені інспекції будинку (загальний стан, ринкова вартість, законність володіння), і акти будуть спрямовані продавцю і покупцю.
8
На підставі договору та актів всіх інспекцій, підпишіть завершальну угоду і обговоріть останні деталі і дату закриття угоди. У більшості випадків період закриття операції складає близько одного місяця. У кожному штаті діють свої правила видачі документа на право власності (Deed). Отримайте документ на володіння нерухомістю. Там буде вказана дата вашого вступу в права власника.
Купити нерухомість в США має право будь-який іноземний громадянин. Якщо ви вирішили придбати будинок або квартиру в Америці, вивчіть тонкощі ринку нерухомості країни і особливості майбутньої угоди. Озброївшись необхідними знаннями, ви мінімізуєте помилки і ризики.
Вам знадобиться
  • - відправитися в США;
  • - вибрати нерухомість;
  • - найняти агента;
  • - придбати житло.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся з типом нерухомості. Це може бути квартира, будинок, комерційна будівля і т.д. Виберіть штат і район і наведіть довідки щодо якості житла, інфраструктури, рівня життя і цін в даному місці. Спочатку зробити це можна через інтернет.
2
Якщо ви купуєте нерухомість з метою її подальшої здачі в оренду, при виборі житла зверніть увагу на можливості оренди. Наприклад, новобудови і багатоквартирні будинки можна вигідно і швидко здати. А ціни на престижну нерухомість тримаються на певному рівні навіть у кризу.
3
Відправляйтеся в Америку. Досконально вивчіть обрані вами райони і поцікавтеся у відділенні поліції про кримінальну ситуацію в цих місцях. Визначившись з типом житла і районом, найміть ріелтора. Віддайте перевагу фахівця, що працює з житлом у вибраному вами районі. Він буде досконально розбиратися в особливостях даної місцевості і в інших важливих питаннях.
4
Вибравши нерухомість , уточніть, наскільки завищена продажна ціна. Після цього складіть з агентом з нерухомості договір про покупку і пропишіть ціну менше заявленої на 10-15%. Якщо в ході інспекції житла з'ясуються негативні деталі, які приховав продавець, у вас буде можливість розірвати договір без будь-яких фінансових втрат.
5
Якщо продавця потроїть запропонована вами ціна, і він підпише ваш договір, документ буде відразу зареєстрований в незалежній компанії, яка займається оформленням угод з нерухомість ю і зберіганням грошей, призначених для угоди. Потім будуть проведені інспекції житла (законність володіння, загальний стан і т.д.), і ви з продавцем отримаєте акти перевірок.
6
Підпишіть завершальну угоду і призначте дату закриття угоди. Як правило, період закриття триває близько місяця. Отримайте документ про право власності, в якому буде прописана дата вашого вступу в права власника. З цього моменту ви станете власником нерухомості в США.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dAErDsJ13L0