Як прибрати живіт без тренажера.

Багато хто мріє про красивий підтягнутий живіт, так як надлишки жирових відкладень в області черевного преса занижують самооцінку і змушують приховувати одягом недоліки фігури. Позбутися від живота без тренажерів, спорт-залів і персональних тренерів цілком реально, варто лише прикласти зусилля і результат не змусить себе чекати.
Інструкція
1
Почніть з харчування. Обвислий живіт найчастіше супроводжує людей з надмірною вагою. Якщо ви ставитеся до них, ні в якому разі не сідайте на жорсткі дієти. Вони дають короткочасний результат і сильний стрес організму. Візьміть за правило їсти менше солодкого, мучного і жирного, і ви здивуєтеся, як швидко вага почне приходити в норму.Проблеми з харчуванням можуть служити причиною появи живота і у досить струнких людей. Тому стежте за тим, що ви їсте - скоротивши зайві жири і вуглеводи, ви досягнете великих результатів.
2
Будьте активні. Фізичне навантаження допомагає спалювати зайві жирові відкладення по всьому тілу, і, звичайно, на животі. Більше ходіть пішки, бігайте, плавайте. Примусьте своє серце битися частіше і тіло віддячить вам зниженням ваги і придбанням красивих форм.
3
Робіть вправи на прес. Крім перерахованих вище методів боротьби з животом, необхідно підвищувати навантаження на м'язи саме черевного преса. Примушуючи їх працювати, ви будете спалювати жир і згодом насолоджуватися красивим животом без зайвих складок.Главное в роботі з пресом - регулярність. Зовсім не обов'язково качати прес до напівсмерті кожен день. 4-5 днів на тиждень по півгодини в кожен з них - цілком достатньо для того, щоб вже через місяць помітити результати.
4
Піднімайте тулуб з положення лежачи в положення сидячи. Ляжте на підлогу, руки покладіть за голову (якщо складно, то складіть їх на грудях), напружте прес і з його допомогою підійміть тіло в положення сидячи. При цьому намагайтеся не перенапружувати шиї і спину - все навантаження йде на прес.
5
Піднімайте верхню частину тулуба з положення лежачи. Початкове положення те ж. Напружуючи прес, підніміть тулуб від підлоги на 20-30 см, застигніть на пару секунд і поверніться назад. Ці дві вправи спрямовані на розвиток верхнього преса.
6
Після трьох вправ м'язи преса почнуть потрясивает і трохи палити - це означає, що вони включилися в роботу. Чи не перенапружуйте їх. Лежачи на підлозі, витягніть руки вгору, а ноги зволікайте за шкарпетками вниз, прогните спину в попереку. Таким чином ви розтягніть м'язи, розслабивши їх.
7
Сядьте, спершись на руки, поставивши їх ззаду, піднімайте коліна, підтягуючи їх до підборіддя.
8
Перейдіть до нижнього пресу. Все з того ж положення піднімайте ноги, відриваючи їх від підлоги на 30-40 см, затримуючи в повітрі.
9
Знову поверніться в положення лежачи, покладіть руки за голову або на груди, одночасно починайте піднімати верхню частину тулуба й ноги від підлоги.
10
Поверніться в положення лежачи. Тепер відривайте ті ж частини тіла, але при цьому заводите праву руку за лівий бік, витягаючи ліву ногу і згинаючи праву в коліні. Змініть руку і ногу. Ця вправа ефективно для косих м'язів живота, що сподобається жінкам, так як саме вони відповідають за талію.
11
Всі вправи починайте з 10 повторень, з часом доведіть до 25-30. Не поспішайте і не перенавантажувати себе, слухайте своє тіло і слідуйте тільки його показаннями.
Корисна порада
Ніколи не починайте роботу над окремими групами м'язів, що не розігрів все тіло.