Як навчитися створювати музику.

У всі часи композитори вивчали теорію своєї майстерності. Основний висновок, зроблений музикантами XX-го століття, полягає в тому, що навчитися створювати музику неможливо. Як же автори знаходять нові мелодії і створюють нові твори?
Інструкція
1
Досвідчений музикант на питання: «як ти знайшов цю мелодію?» - Відповість: «вкрав». Це буде одночасно правда і неправда.Ето неправда, бо мелодія його твори звучить як щось нове, досі не виконується і не звучавшее. Вона доручена незвичайному інструменту, має незвичайний ритм, незвичайний інтервальний склад, незвичайний акомпанемент і т.д.Ето правда, тому що жодна людина не може сам створити мелодію. Можна почути її. Одні чують їх у сні (як Пушкін бачив вірші, прокидався і тягнувся до пера), інші наяву в глибокій задумі. Проте, активної заслуги композитора в отриманні мелодії ні.Якщо вам здається, що мелодія вже створена кимось іншим, програйте її кому-небудь із знайомих, краще кільком. Якщо відповідь негативна, сміливо розробляйте свою знахідку.
2
У той же час, щоб почути ці мелодії, необхідні деякі знання. В першу чергу це класична музична освіта (школа, училище, вуз). Завдяки заняттям музикант розвиває слух, вчиться розділяти твір на окремі тембри, інтервали, акорди, бачить певні послідовності та закономірності. Це утворення не може повністю задовольнити музиканта, оскільки дає тільки формальні знання. Навіть випускник композиторського факультету може виявитися непідготовленим до самостійної творчості, якщо не буде займатися самостійно і розвивати власний стиль.
3
Наблюдательность - ще одна необхідна умова у творчості. Особливо успішні будуть музиканти, провідні щоденник. Відзначайте найнезначніші, на перший погляд, деталі будь-якої події або явища. Робіть висновки і сміливі припущення. Записуйте, замальовувати, фіксуйте всю сприйняту інформацію.
4
Пробуйте. Записуйте твір, причому бажано орієнтуйтеся на інструментальний склад, в якому граєте або з яким співпрацюєте. Звертайте увагу на технічний рівень виконавців, спрощуйте партитуру за першою вимогою.