Як налаштувати інтернет для мережі.

Якщо вам потрібно налаштувати доступ в інтернет для локальної мережі, то використовуйте один з комп'ютерів в якості сервера. Природно, цей ПК має бути підключений до інтернету і входити до складу потрібної локальної мережі.
Вам знадобиться
  • - мережевий концентратор.
Інструкція
1
Спочатку визначте, який комп'ютер буде виконувати функції мережевого маршрутизатора. Пам'ятайте про те, що це має бути досить потужний комп'ютер. В іншому випадку, існує ризик значного зниження швидкості доступу в інтернет мережевих комп'ютерів. Підключіть до вибраного комп'ютера ще один мережевий адаптер.
2
З'єднайте підключений пристрій з мережевим концентратором, за допомогою якого утворена ваша локальна мережа. До вільної мережевої карти підключіть кабель доступу до інтернету. Налаштуйте підключення до сервера провайдера. Перевірте його працездатність. Тепер відкрийте властивості цього підключення. Виберіть вкладку «Доступ». Встановіть прапорець навпроти параметра, активирующего доступність цього підключення для інших мережевих користувачів.
3
Збережіть настройки цього з'єднання. Тепер відкрийте настройки протоколу інтернету TCP/IP другий мережевої карти, яка з'єднана з концентратором. Введіть статична адреса, значення якого буде 109.101.101.1. Інші пункти залиште без зміни. На цьому настройка першого комп'ютера завершена.
4
Тепер виконайте настройку інших мережевих комп'ютерів. Параметри роботи їх мережевих адаптерів будуть відрізнятися тільки одним пунктом. Відкрийте настройки протоколаTCP/IPі заповніть наступні поля: -IP- адресу - 109.101.101.Х- Маска підмережі - 255.0.0.0- Основний шлюз - 109.101.101.1- ПредпочітаемийDNS-сервер 109.101.101.1.Естественно, Х не повинен бути дорівнює одиниці. Пам'ятайте про те, що основний комп'ютер повинен бути включений, щоб інші мережеві ПК отримували доступ до інтернету.
5
Якщо доступ в інтернет у мережевих ПК так і не з'явився, то введіть в поле «Альтернативний DNS-сервер» IP-адресу сервера, до якого підключений основний ПК. Для цього в меню «Виконати» введіть команду cmd, а в меню, наберіть ipconfig/all. Знайдіть адресу сервера DNS і випишіть його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9WUfFW9mAMc