Як відкрити двері під'їзду. Як відкрити кодовий замок на під'їзді.

Іноді необхідно швидко увійти в під'їзд. Мета може бути різна - від поливу квітів поїхала у відпустку подруги до з'ясування відносин з колишнім бойфрендом. Але на шляху до заповітної мети, можливо, постане нелегке перешкоду. Двері під'їзду може бути обладнана кодовим замком або домофоном.
Інструкція
1
Найлегший спосіб потрапити в під'їзд - подзвонити в будь-яку квартиру. Скажіть, що забули ключі будинку, що не спрацьовує замок, що принесли газети або прийшли поміняти лампочки у під'їзді. Як правило, люди навіть не встигають дослухати ваш монолог і натискають заповітну кнопку у себе в квартирі.
2
Швидкий спосіб потрапити в під'їзд - прийти в «годину пік», коли більшість мешканців повертається з роботи. В цьому випадку ви ввійдете разом з тим, хто входить або виходить з дому.
3
В обідній час чекати вхідного мешканця доведеться довго. Не стійте без діла. Оглядитесь навколо. Саме в цей час найбільша кількість гуляють матусь з дітьми. Деякі стоять з колясками прямо біля під'їзду. Попросіть їх відкрити замок.
4
Якщо у вас є ключ від домофона, але він не спрацьовує, переконайтеся, що ключ НЕ розмагнічено. Якщо ключі несправні у кількох людей - телефонуйте в обслуговуючу компанію. Телефон, як правило, вказаний на самому замку. Можливо, домофон зламався. Організація зобов'язана усунути неполадки.
5
Намагайтеся залишати запасний комплект ключів близькому родичу або другу, якому довіряєте. Добре, якщо людина живе у вашому районі. В непередбаченої ситуації завжди можна попросити його допомогти і таким чином не залишитися на вулиці.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що у вечірній або нічний час дзвонити у квартири небажано. Надивившись випусків кримінальних новин, мешканці не поспішатимуть задовольнити ваше прохання. Легенда про листоношу або електриці в даний час не правдоподібна.
У столиці більшість будинків обладнані домофонами. З одного боку, це дозволяє виключити ходіння сторонніх людей по чужим під'їздах. Але що ж робити, наприклад, в ситуації, коли потрібно потрапити до себе додому, а ключ від домофона ви забули?
Інструкція
1
Пам'ятайте, що найпростіший спосіб відкрити домофон без ключа - це подзвонити в нього кому-небудь з близьких і попросити відкрити двері. Також можна зателефонувати сусідам і пояснити ситуацію. Проблем з доступом в під'їзд виникнути не повинно.
2
Якщо вдома нікого немає або ви збираєтеся увійти в чужий під'їзд, наприклад, в гості до знайомих, а номер квартири не знаєте, то сміливо телефонуйте через домофон в будь-яку, яка є в цьому під'їзді (зазвичай над дверима підписують інтервал номерів квартир, в які можна потрапити через даний під'їзд) і попросіть відкрити вам двері. Всі сусіди, як правило, знають одне одного. Поясніть, до кого ви збираєтеся пройти, і вам відкриють. Також можна піти на хитрість і сказати, наприклад, що знімаєте квартиру в цьому під'їзді і забули ключі від домофона. Попросіть відкрити двері. Якщо ви будете переконливі, то вам також відкриють.
3
Пам'ятайте, що двері, обладнану домофоном, можна відкрити, застосувавши фізичну силу. Замок, який відкривається за допомогою домофона, магнітний. Незважаючи на те, що магніти в замку досить сильно притягуються один до одного, якщо прикласти значне зусилля, їх можна роз'єднати. Так що якщо ви дуже сильно смикне за ручку двері, то вона відкриється. Для того щоб докласти найбільше зусилля, однією ногою упріться в стіну будинку, візьміться обома руками за ручку двері і різко дерните. Якщо з першого разу не вийшло, повторіть спробу. Будьте обережні і не удартеся головою в той момент, коли двері відкриються. Незважаючи на те, що замок при такому відкриванні не пошкоджується, спосіб трохи «варварський», тому вдаватися до нього слід тільки в крайніх випадках.
4
Пам'ятайте, що поруч з багатьма під'їздами сидять бабусі або молодь, у яких можна дізнатися код домофона і потрапити в під'їзд. Миролюбно і у ввічливій формі поясніть, для чого вам потрібно відкрити двері. Не варто хамити або грубити, і ви отримаєте позитивний зворотний зв'язок.