Як оформляти курсовик.

Невід'ємною частиною навчання в інституті, університеті, та й у деяких школах є написання курсових і дипломних робіт. Для того щоб отримати хорошу оцінку, необхідно враховувати вимоги до роботи, які пред'являються до робіт.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлений пакет програм Microsoft Office;
  • - методичні вказівки до курсових робіт;
  • - інтернет
Інструкція
1
Визначтеся з темою, щоб написати і оформити курсову роботу. Тема повинна бути узгоджена з науковим керівником. Далі вам необхідно отримати методичні вказівки до написання робіт вашого навчального закладу, оскільки у різних інститутів різні вимоги. Це потрібно врахувати, щоб правильно оформити курсовик.
2
Складіть і узгодьте з керівником зміст вашої роботи, перед тим як почати писати роботу. Далі займіться пошуком і накопиченням інформації для курсовиків. Всю інформацію необхідно розсортувати за розділами і перевести в електронний вигляд.
3
Створіть новий документ в програмі Microsoft Word, щоб почати оформлення курсової роботи. В першу чергу залиште місце для утримання, його необхідно зробити автоматично, тому введіть тільки назва розділу і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Enter, щоб вставити розрив сторінки.
4
На новій сторінці напишіть назву першого розділу, внесіть назви підрозділів, розділи відокремлюйте розривами сторінок. Коли структура роботи готова, оформите назви розділів стилем «Заголовок 1», для цього виділіть текст, перейдіть в меню «Формат» - «Стилі», виберіть потрібний стиль і натисніть «Застосувати».
5
Підрозділи оформляйте стилем «Заголовок 2». Після цього поставте курсор на новій рядку після слова «Зміст» на першому аркуші. Перейдіть в меню «Вставка» - «Зміст і покажчики», виберіть вкладку «Зміст», виберіть потрібні налаштування і натисніть "ОК".
6
Відкрийте свої документи з інформацією для курсової роботи і копіюйте її в потрібні розділи і підрозділи. Так як дані отримані з різних джерел, вони можуть мати різноманітне форматування.
7
Створіть новий стиль для форматування основного тексту. Для цього виконайте команду «Формат» - «Стиль», натисніть кнопку «Створити». Введіть ім'я стилю, виберіть потрібні параметри форматування, орієнтуючись на вимоги методичних вказівок. Натисніть «ОК». Далі отформатируйте основний текст за допомогою даного стилю.
8
Додайте в роботу зображення, коли вставляєте картинку в текст, вибирайте для неї вирівнювання по центру. Клацніть правою кнопкою миші по картинці і виберіть «Напис». Введіть назву картинки в такому форматі «Малюнок 1. - ...». Цей напис теж робиться по центру. Якщо в тексті роботи є таблиці, назва для них пишеться перед таблицею, по лівому краю.
9
У випадку, якщо таблиця займає більше однієї сторінки, виділіть її шапку, перейдіть в меню «Таблиця» - «Заголовки». Додайте нумерацію сторінок «Вставка» - «Номери сторінок», виберіть потрібне розташування цифр і натисніть "ОК". Далі поверніться до змісту і клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть "Оновити поле», «Оновити цілком» - «ОК». Оформлення роботи завершено.