Як підключити автомагнітолу Prology. Як підключити навігатор Пролоджі до магнітоли.

Установка акустичних систем вимагає наявності у установника досвіду роботи з механічними інструментами і навичок проведення електричних з'єднань. У статті представлений узагальнений спосіб установки систем Prology, конкретні деталі інсталяції залежать від використовуваного автомобіля.
Вам знадобиться
  • - акустична система Prology з доданими компонентами, динаміками і документацією;
  • - інструменти для випилювання або висвердлювання отворів під установку динаміків.
Інструкція
1
При установці динаміків прагнете до того, щоб вони були звернені у бік слухачів. Ніколи не направляйте їх в підлогу. Виняток - задня полку. Краще всього, якщо в неї будуть встановлені низькочастотні динаміки, так як кривизна заднього скла дозволить поліпшити якість звуку. І навпаки, встановивши в цьому місці високочастотні колонки, звук від них буде поглинатися дахом машини.
2
Якість звучання середньо- і високочастотних динаміків сильно залежить від їх спрямованості. Тому встановіть їх якомога вище в салоні і направте на слухачів. Встановлюйте колонки в жорсткі поверхні. Ідеальною буде установка в акустичні подіуми. Установка цих компонентів в пластикові деталі обшивки призведе до вібрації під час їх роботи. Виразність цієї властивості безпосередньо залежить від діаметру динаміка.
3
Використовуйте всі передбачені точки кріплення динаміка. Ретельно закріплюйте все кріпильні елементи. Для отримання максимальної якості звуку, встановіть колонку в ящик досить великого обсягу. Крім того, місце установки динаміка має бути акустично ізольованим від слухачів і не мати ніяких незаглушенних отворів. Високочастотні динаміки не вимагають ізольованого простору і посилених панелей для установки. Встановіть їх в будь-яке відповідне місце і направте їх на пасажирів (водія).
4
При установці не допускайте зіткнення частин динаміків і частин автомобіля. Не економте на прокладці та підключенні проводів до динаміків. Намагайтеся використовувати тільки фірмові дроти, які надаються разом компонентів Prology. Перед установкою відключіть негативний дріт від АКБ і вимкніть усі споживачі електрики. Чи не розпаковуйте динаміки аж до моменту їх інсталяції. При цьому не прикладайте до них зайву силу.
5
Переконайтеся, що поблизу обраного місця для установки динаміка не прокладені шланги палива, гальм і електропроводка. Обережно випилюють і свердлите отвори під установку колонок, переконавшись в наявності місця під обраної поверхнею. Упевніться, що застосовувані саморізи не вийдуть із зворотного боку панелі. Високочастотні компоненти встановіть урівень, на поверхню або під кутом до неї.
6
Разметив місця свердління отворів, виріжте або просвердлите їх по розмітці. Встановіть в нього підстава динаміка, закріпіть, підключіть дроти і вставте сам динамік з невеликим зусиллям до появи легкого клацання. Для установки низькочастотних колонок використовуйте шаблон з комплекту поставки для розмітки місця установки, що додаються металеві кліпси і саморізи для його кріплення, декоративну решітку.
7
Підключення компонентів проводите в суворій відповідності з інструкцією до акустичної системи Prology і з використанням додаються проводів. При приєднанні проводів їх полярність. Всі з'єднання захистіть від вологи і пилу, замотавши ізолентою внахлест. Врахуйте: для кожного типу динаміка передбачені свої дроти підключення і не слід міняти їх місцями. При прокладанні проводів передбачте їх захист від механічних впливів і вологи.
Зверніть увагу
Не відкривайте самостійно динаміки. Допустивши в них механічні пошкодження, ви виведете з ладу їх, а також підключаються до них пристрої.