Як пофарбувати стіни водоемульсійною фарбою. Як пофарбувати дсп в квартирі водноемульсіонной фарбою.

Забарвлення - найпростіший спосіб радикально оновити інтер'єр. Стіни, покриті водоемульсійною фарбою, доречні в будь-якому приміщенні, їм не страшна зайва вологість, високі або низькі температури. До того ж вони легкі в догляді - не накопичують пил, добре миються, а при необхідності їх колір легко оновити без будь-якої попередньої підготовки. Щоб привести стіни своєї квартири в порядок, необов'язково запрошувати ремонтну бригаду - все можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - фарба;
  • - малярський скотч;
  • - великий малярський валик;
  • - драбина;
  • - маленький валик на довгій ручці;
  • - маленька кисть;
  • - малярський піддон;
  • - волога ганчірка.
Інструкція
1
Водоемульсійна фарба набагато простіше в нанесенні, ніж масляна. Для початківця маляра вона підходить ідеально - легше наноситься на поверхню, не вимагає попередньої грунтовки, швидше сохне, на ній менш помітні сліди від кисті.
2
Вирішіть, потрібна вам глянцева або матова поверхня стін. Багато чого залежить від обраного інтер'єру. Врахуйте, що матова фарба здатна приховати незначні нерівності стін, а глянсова, навпаки, здатна їх підкреслити.
3
Підберіть відтінок самостійно або в спеціалізованому магазині за допомогою консультанта. Для новачка другий варіант переважно. Фахівці допоможуть не тільки визначитися з кольором, але і розкажуть про властивості кожної конкретної марки.
4
Перед фарбуванням наклейте малярський скотч на плінтуси, одвірки, стик стін і стелі.
5
Починайте з обробки великих поверхонь. Налийте в піддон трохи фарби і занурте в нього валик. Прокотите валик по піддону, щоб фарба покрила його максимально рівно. Якщо цього не зробити, на стіні можуть утворитися плями і лисини.
6
Починайте роботу, прокочуючи валик вгору і вниз і стежачи за рівномірністю покриття. Ділянки навколо дверних косяків і віконних рам пофарбуйте маленьким пензликом, діючи короткими пересічними мазками. Не занурюйте кисть в ємність більш ніж на третину, інакше можливі потекі.Чтоби забарвити верхню частину стін, користуйтеся драбиною або валиком з довгою ручкою.
7
Для фарбування стіни за батареями знадобиться маленький валик на довгій ручці. Закрийте радіатор батареї плівкою і дійте акуратно, намагаючись не забруднити відкриті краї.
8
Просушите стіни і нанесіть другий шар фарби, слідуючи тією ж технологією. Для ідеального покриття може знадобитися і третій шар - це залежить від насиченості обраного відтінку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xSf_g2iUk_E
Корисна порада
Якщо фарба потрапила на батарею, підлогу або одвірок, відразу ж витріть її вологою ганчіркою. Інакше потім впоратися з нею буде складніше.