Як створити зміст.

Коли ви готуєте реферат або курсову роботу, робите об'ємний звіт, а, може бути, пишете цілу книгу, то стикаєтеся з необхідністю створити зміст. Звичайно, можна зробити зміст, вручну переписавши назви всіх розділів, підпунктів і номера відповідних сторінок. А можна ефективно заощадити свій час і створити зміст за допомогою спеціальної функції, вбудованої в текстовий редактор MS Word.
Інструкція
1
На початку створюємо новий або вибираємо один з вже існуючих єдиний стиль форматування тексту заголовків. Порядок дій - наступний: • Встановлюємо потрібний шрифт, розмір, вирівнювання тексту, міжрядковий інтервал та інші параметри форматування на одному з заголовків; • В поле «Стиль», розташованому зліва від поля «Шрифт», вручну вписуємо назву нашого стилю, наприклад, « Стиль Глава ». • Застосовуємо даний стиль до всіх глав, які мають увійти у зміст. Для цього виділяємо текст мишкою і вибираємо в поле «Стиль» наш «Стиль Глава». Форматування тексту глав при цьому буде змінюватися.
2
Переходимо на сторінку документа, на якій потрібно створити зміст, і ставимо курсор в її початок. Заходимо в меню «Вставка» - «Посилання» - «Зміст і покажчики ...». Переходимо на вкладку «Зміст». Внизу вибираємо «Рівні» - 1 і натискаємо на кнопку «Параметри».
3
У вікні серед доступних стилів шукаємо створений нами «Стиль Глава» і в полі поруч з ним ставимо цифру 1, яка означатиме, що даний стиль відповідає заголовку першого рівня. Такі ж цифри з полів біля інших заголовків стираємо. Натискаємо «ОК».
4
Повернувшись на вкладку «Зміст», можна вибрати формат оформлення і наповнювач, що йде від тексту до цифри, яка вказує сторінку. Підтверджуємо вибір, знову натиснувши «ОК». Зміст готово.
5
При необхідності створити зміст двох-або трирівневе, вибираємо єдиний стиль оформлення для підзаголовків кожного рівня і робимо відповідні настройки на кроках 2 і 3.
Корисна порада
У створеному таким чином змісті дуже зручно і швидко переходити до потрібної чолі, натиснувши на "Ctrl" і одночасно клікнувши мишкою на відповідний номер сторінки.