Як продати велосипед.

Щоб вигідно продати старий або що не підійшов вам з яких-небудь параметрами новий велосипед, можна скористатися спеціалізованими інтернет-майданчиками, тематичними форумами або групами. Не варто зупинятися тільки на одному варіанті: розмістивши оголошення на різних ресурсах, ви збільшите шанс продати велосипед швидше.
Інструкція
1
Скористайтеся сайтом газети «Все для Вас». Виберіть свій регіон і подайте оголошення про продаж, помістивши його в категорію «Спорттовари». Вкажіть свої контактні дані. Ви також можете скористатися платними послугами, що підвищують ймовірність швидкого продажу. За певну ціну можна виділити текст оголошення жирним шрифтом або рамкою, а також опублікувати фотографію вашого велосипеда. За абонентську плату ви можете продовжити кількість публікацій оголошення на потрібну кількість місяців. Схожі можливості надає сайт газети «З рук в руки».
2
Спробуйте продати велосипед, виставивши його на торги на будь-якому інтернет-аукціоні. Ви можете вибрати термін, протягом якого будуть відбуватися торги (від декількох діб до декількох місяців) і вказати кілька типів ціни: початкову, мінімальну і бліц-ціну, запропонувавши яку, покупець автоматично стане переможцем аукціону до закінчення терміну торгів. Шанс швидко продати велосипед таким способом досить великий, навіть якщо враховувати те факт, що спілкування з потенційним покупцем може зайняти тривалий час через заборони, що накладаються подібними сайтами на передачу особистих даних.
3
Знайдіть групи на сайті «Вконтакте», учасники яких виставляють непотрібні їм нові і вживані речі в спеціально створених фотоальбомах. Завантажте на сайт якісну фотографію свого велосипеда і докладно опишіть його характеристики. Якщо ви регулярно будете розміщувати текстову інформацію в рядку статусу, вона буде з'являтися у вкладці «Рекомендації» у ваших друзів. Попросіть їх відзначити цю новину, як вподобану і поставити галочку в віконечку «Розповісти друзям». Таким чином ваше повідомлення побачать в своїх новинах більше користувачів.
4
Зайдіть на улюблений форум і розмістіть оголошення в темі «Барахолка». Подібні розділи існують у багатьох інтернет-спільнотах. Якщо ви спілкуєтеся на форумі спортивної тематики, продати велосипед буде ще простіше. Напевно знайдеться чимало охочих придбати його. Якщо ви є учасником велосипедного або екстрим-клубу, ви можете помістити оголошення в ньому на дошці інформації, а також поцікавитися у своїх знайомих - раптом серед них знайдуться потенційні покупці.