Як зробити паперову маску. Як зробити маску для карнавалу.

Карнавальну маску можна виготовити самостійно за допомогою підручних засобів. І якщо минулого маски використовувалися під час маскараду для того, щоб зберегти таємницю персони, одягла її, то можете бути впевнені, зроблена вами маска виділить вас серед присутніх і зверне всі погляди в вашу сторону.
Інструкція
1
Зробіть заготовку для майбутньої маски. Візьміть аркуш формату А4, зігніть навпіл. Намалюйте половину маски, її центр повинен співпадати з лінією згину листа. Накресліть виїмку для перенісся, зробіть приблизний контур отвори для очей. Виріжте, розправте маску. Прикладіть до обличчя, подивіться в дзеркало, чи збігаються вирізи з положенням очей. Доопрацювати ескіз відповідно з будовою вашого обличчя.
2
Обведіть попередній ескіз маски на щільному папері. Акуратно виріжте. Для додання масці більшої жорсткості і з метою запобігти проривання її в місцях кріплення гумки, використовуйте декоративну самоклеящуюся плівку для меблів. Візьміть аркуш відповідного розміру, видаліть захисний шар, прикладіть вирізану з паперу маску. Не допускайте утворення бульбашок на поверхні. Акуратно виріжте по контуру.
3
Розфарбуйте маску. Наносите фарбу на паперову сторону заготовки. Використовуйте акрилові фарби, вони не бруднять одяг, рівно і щільно лягають. Залиште виріб до повного просихання.
4
Зробіть в бічних частинах маски отвори для гумки, за допомогою якої вона буде кріпитися на голові. Виріжте їх лезом. Вставте гумку, зігніть, підшийте нитками відповідного кольору з обох сторін.
5
Декоруйте маску. Використовуйте для цього блискітки, паєтки, мереживо, стрічки, намистини і стеклярус. Розташуйте їх в довільному порядку або створіть складний орнамент. Для того щоб акуратно приклеїти дрібні деталі, використовуйте пінцет. Прикрасьте верхню лінію маски спеціально забарвленими пір'ям.
6
Прикріпіть легку вуаль до нижнього контуру маски за допомогою клею. Вибирайте легку тканину з органзи або найтоншого мережива, щоб вона не обтяжують маску. Вуаль можна підхопити нитками, нанесіть невелику кількість гелю з блискітками на стібки із зовнішнього боку маски, щоб їх не було видно.