Як зшити деталі в'язаного вироби. з'єднання в'язаних частин.

При з'єднанні в'язаних деталей необхідно виконувати спеціальні еластичні шви, щоб у місці шва вони не порвалося при натягу. Шви розрізняються залежно від напрямку малюнка в сточуємо деталях.
Інструкція
1
Перед зшиванням в'язаних деталей отпарьте, просушіть їх і розкладіть на рівній поверхні лицьовою стороною вгору. Для з'єднання деталей використовуйте ті ж нитки, що й у в'язаному виробі.
2
Для виконання горизонтальних швів (наприклад, для зшивання деталей по лінії плеча) захоплюйте голкою почергово по одній петлі на кожній деталі. Захоплюйте при цьому не кромочні петлі, а ті, які знаходяться безпосередньо після них. Підтягуйте нитка приблизно кожні 2 сантиметри, але не затягуйте сліьно, тчоби шов залишався еластичним. Петлю захоплюйте повністю, тобто обидві її частини (дві ниточки).
3
Горизонтальний шов також виконується, якщо ви залишили петлі плеча на допоміжних спицях. Такий шов буде менш помітний і більш акуратний. Захопіть голкою дві петлі з однієї деталі, витягніть нитку, захопіть дві петлі з іншого деталі, при цьому знімайте захоплені петлі зі спиць. Регулярно підтягуйте нитку, розправляючи пальцями отриманий шов.
4
Вертикальні шви виконуються, наприклад, при зшиванні бічних сторін спинки і полички. Захопіть голкою протяжку між кромочной і наступної за нею петлею, витягніть нитку і повторіть те ж саме на іншій деталі. Підтягуйте нитка через кожні два сантиметри.
5
При Втачіваніе рукавів вам доведеться з'єднувати деталі з різним малюнком в'язання: одна деталь лежатиме горизонтально, інша - вертикально. Поєднайте центр розширеної частини рукава з плечовим швом, тимчасово сколіть це місце шпилькою. На рукаві захоплюйте наступну після кромочної петлю, а на спинці і поличці - протяжку між кромочной і наступного петлею. Регулярно підтягуйте нитку і стежте, щоб не відбувалося зсуву. Якщо ви бачите, що петлі рукава починають зміщуватися щодо протяжок основних деталей, пропустіть одну петлю.
6
З'єднати в'язані деталі можна і на швейній машинці, але при цьому обов'язково використовуйте оверлочними або трикотажну строчку для збереження еластичності шва.