Як прибрати целюліт з ніг.

Поява целюліту свідчить про різні порушення в роботі організму. Його причиною може бути неправильний раціон харчування, малорухливий спосіб життя, застійні явища в крові, гормональний дисбаланс, шкідливі звички (алкоголь, тютюнопаління), а також спадкова схильність.
Інструкція
1
Позбутися целюліту допоможе медовий масаж. Для того щоб його виконати, візьміть невелику кількість меду і розмажте його по тих дільницях ніг, де у вас є целюліт. Потім рухами пройдіться кілька разів по цих місцях, поки шкіра не почне туго відтягатися. Змийте мед під теплою водою.
2
Робіть вправи, які спрямовані на зміцнення м'язів верхньої частини ніг. Виконуйте присідання не менше 30 разів на день.
3
Сядьте на підлогу, ноги витягніть повністю вперед. Потім, не згинаючи ноги в колінах, "проповзіть" від одного кінця кімнати в інший. Повторіть цю вправу 5 разів.
4
Озонотерапия також допоможе в лікуванні целюліту. Справа в тому, що озон позитивно впливає на кровообіг, а також відновлює процес виробництва біологічно активних речовин організмом. Вже після декількох скоєних процедур з'являється відчуття легкості, "апельсинова кірка" починає зникати, а шкіра при цьому помітно підтягується.
5
Робіть вправу "велосипед". Для його виконання ляжте на підлогу, на спину. Потім руки покладіть під голову, а ноги підніміть і зігніть в колінах. Після цього починайте крутити ногами, як ніби ви їдете на велосипеді. Ця вправа робіть не менше 50 разів на день.
6
Приймайте ванни з морською сіллю. Прямо у ванній зробіть масаж ніг. Для цього можете придбати спеціальний антицелюлітний масажер або дійте руками. Масаж виконуйте таким чином: намажте ноги ефірним косметичним маслом, а потім розтирайте його круговими рухами.
7
Також допоможе позбутися целюліту ліпосакція. Дана процедура дозволяє дуже швидко прибрати зайвий жир, але вона не лікує целюліт. Тому після проведення ліпосакції він може утворитися знову. Сама операція полягає у вчиненні проколів спеціальними голками в тих ділянках тіла, які необхідно позбавити від надлишків жиру.