Як збільшити кількість петель.

Для надання потрібної форми в'язаній деталі з зовнішніх країв інколи потрібно додати петлі. Прибавки можна виконати і зовні полотна вироби, і всередині при в'язанні на кругових або прямих спицях.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно додати петлі, додавайте їх краще на лицьовій стороні вашої роботи. Щоб додати петлі по краях полотна, додайте петлю в кінці ряду. Для цього пров'яжіть останню петлю в ряду лицьовій, цю залиште на лівій спиці, пров'яжіть ще раз лицьовій схрещеної.
2
Можете додати петлю на початку ряду. Для цього введіть спицю в 1-у петлю як в'яжіть при особовому в'язання, витягніть нитку і залиште на лівій спиці.
3
Якщо вам необхідно додати декількох петель на самому початку ряд, то введіть спицю в 1-у петлю, як це робите при особовому в'язання, витягніть нитку. Залиште петлю на лівій спиці. Потім отриману петлю перенесіть на ліву спицю. Так можете додавати поки не отримаєте потрібну кількість петель. Якщо ж вам необхідно додати петлі в кінці ряду, то робочу нитку прокладете навколо пальця (великого), захопіть нитку і утворену петлю, потім приберіть палець і затягніть нитку на спиці. Так можете додавати поки не отримаєте потрібну кількість петель. Але коли будете провязивать наступний ряд, в'яжіть відповідно до візерунком.
4
додати петлі в кінці ряду ви можете, використовуючи "італійський набір петель". Захопіть робочу нитку правою спицею, в цей час нитка оповиться навколо пальця (вказівного) лівої руки. Праву спицю направте під нитку і захопіть петлю, затягніть її на правій спиці.
5
Якщо треба додати петлі всередині полотна, щоб надати форму виробу, додавайте з лицьового боку, а з виворітного пров'язуйте візерунок. Враховуючи цю особливість, додавайте петлі через ряд.
6
Якщо треба додати 1 петлю всередині самого ряду, зробіть протяжку між 2-мя петлями попереднього ряду. Підхопите лівої спицею нитку і пров'яжіть схрещеною лицьовій петлею. З однієї петлі послідовно вивяжіте дві - так ви теж збільшите кількість петель в ряду.
7
Якщо вам необхідно додати відразу дві петлі всередині ряду, зробіть протяжку між 2-мя петлями від попереднього ряду, підхопите нитку лівою спицею і пров'яжіть 1 лицьову петлю, 1 виворітну і знову 1 лицьову.