Як зменшити золоте кільце. Як зменшити кільце з латуні.

Нерідко трапляється, що кільце, піднесене в дар, не підходить за розміром. Як же його зменшити, щоб воно не деформувалося і не втратило свій блиск?
Інструкція
1
Якщо ви вирішили купити в подарунок кільце, дізнайтеся спочатку точні розміри пальчиків людину, яка буде його носити. Розмір - це діаметр в міліметрах. Так, наприклад, кільце 16-го розміру має діаметр в 16 мм і т.д.
2
Запитайте у людини, якій ви збираєтеся подарувати ювелірну прикрасу, розмір його пальчиків або краще запросіть його в ювелірний салон для того щоб не помилитися у виборі. Однак якщо ви хочете піднести обручку своїй нареченій так, щоб вона про це до пори до часу не дізналася, доведеться або вимірювати її пальчики, коли вона спить, або взяти у неї непомітно на час одне з її кілець або запитати про це у майбутньої тещі .
3
Якщо ви не вгадали з розміром, і кільце завелике, вам доведеться звертатися до ювеліра для того щоб трохи зменшити виріб. Тому ще при виборі кільця (тим більше обручального) не наносите на нього гравіювання (наприклад, з датою вашої передбачуваної весілля). Справа не в тому, що весілля може почати турбуватися, а в тому, що при зменшенні кільця майже завжди залишається невеликий шов від лазерного зварювання на його внутрішній стороні (якщо кільце велике більше, ніж на 1 розмір).
4
Не варто купувати «на око» і кільця з розсипом каменів по окружності або вироби зі сплавів різних видів золота металів (білого і жовтого, наприклад). По-перше, процедура зменшення кільця в цьому випадку загрожує абсолютною псуванням вироби, а, по-друге, за цю справу візьметься не всякий ювелір. В крайньому випадку, якщо ви не знаєте точного розміру, купуйте кільце з одним-двома камінчиками, які зазвичай перед процедурою зменшення виймають, щоб їх не пошкодити, а потім - вставляють назад.
5
Перед тим як віддавати кільце майстру, запитаєте у нього про можливі ризики, а саме: - чи не буде помітний шов від лазерного зварювання; - не деформується Чи кільце; - не потемніє чи метал; - чи не лусне в майбутньому по шву кільце; - чи буде помітно місце зрізу металу, який роблять перед тим як зменшити кільце.
6
Якщо кільце велико максимум, ніж на 0,5 розміру, його зазвичай не надрізають і не зварюють, а стискають на спеціальному верстаті. Однак після цього кільце може трохи деформуватися.
Перш ніж вибрати кільце, необхідно точно знати його розмір . На перший погляд, це дрібниця, однак, так може здатися лише спершу. Насправді в процесі може відкритися безліч нюансів, які зажадають детального роз'яснення того, як визначити розмір кільця. Тому для того, щоб підібрати прикрасу ідеальне за всіма показниками, вам знадобиться деяка корисна інформація.
Інструкція
1
Надійний і найпростіший спосіб підібрати кільце по розмір у номер один - це на один день "перекваліфікуватися в злочинця" і непомітно взяти одне з кілець вашої другої половини, а потім віднести його в ювелірний магазин. Там ювелір без праці допоможе дізнатися розмір кільця, а вам залишиться тільки не забути його.
2
Якщо ж перший спосіб вам абсолютно не підходить, є можливість вчинити по-іншому: спочатку візьміть кільце і папір, а потім ручкою обведіть на папері внутрішню сторону кільця. Або просто згорніть аркуш паперу в трубочку, просуньте в кільце і переконайтеся, що папір щільно прилягає до контуру кільця, закріпіть паперову трубочку. В такому випадку фахівець також зможе вам допомогти вибрати відповідне по розмір у кільце.
3
У цій нелегкій ситуації врятувати вас можуть і подруги вашої коханої. Проте краще переконайтеся заздалегідь, що та, яку ви обрали для «секретної місії», дійсно зуміє зберегти все в таємниці і бува не розбовтає про подарунок.
4
Якщо перераховані вище способи вам не підходять, тоді залишається лише примірка. Візьміть якесь кільце своєї половинки і приміряйте його на свій палець ; потім відзначте (або просто запам'ятайте) те місце, де кільце на вашому пальці сидить дуже щільно. Потім вам доведеться тільки попросити ювеліра обміряти ваш палець в тому місці і, нарешті, визначити розмір кільця.