Як вибрати бензиновий тріммер.

Бензинові тріммери користуються великим попитом за рахунок можливості працювати в повністю автономному режимі, видаючи при цьому велику потужність. Але не всі моделі тримерів однакові, і буває важко зробити вибір на користь тієї чи іншої.
Інструкція
1
Вибираючи бензиновий тріммер, зверніть увагу на потужність пристрою. Від цього параметра безпосередньо залежить швидкодія інструменту і якість роботи. Двигун повинен запускатися без зусиль і мати систему оптимізації викиду шкідливих речовин. Вага самого триммера при цьому повинен бути невеликим.
2
Подумайте про необхідний час безперервної роботи пристрою і, відштовхуючись від цього, підберіть тріммер з меншим, або великим розміром бака. Чим більше палива ви заправити в бак, тим довше зможете працювати, але і вага інструменту в цьому випадку значно збільшиться.
3
Якщо вам потрібно триммер, рівень шуму якого під час роботи буде невеликим, варто придивитися до моделей з чотиритактним мотором. На відміну від найбільш поширених двотактних пристроїв, масло і бензин в ці двигуни заливаються роздільно. Вартість таких триммеров вище, але і працювати з ними приємніше.
4
Плануючи скошувати зарості бур'яну на садових ділянках або косити траву для худоби, виберіть професійний триммер, здатний витримувати великі навантаження протягом тривалого періоду експлуатації. Якщо ж робота буде в основному проводитися на облагородженої території, краще приділіть пильну увагу вибору ріжучої головки інструменту.
5
Наявність на ділянці великої кількості дерев виключає можливість використовувати тріммер з металевими ножами. У цьому випадку варто придбати модель з ріжучої волосінню - так ви не пошкодити ні дерева, ні інструмент.
6
Від форми ручки також залежить зручність експлуатації тріммера і місце його застосування. Так, якщо вам належить працювати на великих ділянках, для широкого замаху цієї «електронної коси» краще виберіть апарат з Т-подібною ручкою. У разі необхідності обробляти важкопрохідні зарості і яри, купіть тріммер з D-подібною ручкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GAoPi7uWxGE
Зверніть увагу
Наприклад, вибираючи акумуляторну мотокосу, порівняйте властивості її енергоносія: тип батареї (Li-lon, NiCd або NiMh), напруга, час зарядки. Це важливо враховувати, тому що від цього буде залежати, протягом якого часу ви зможете безперервно працювати інструментом, і які будуть по тривалості вимушені перерви для підзарядки батарей. Купуючи бензиновий тріммер, звертайте увагу на тактность двигуна і ємність його бензобака.
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся заготовлювати сіно для домашніх тварин, допомагати сусідам боротися з бур'яном - вам однозначно потрібен професійний бензиновий тріммер. А ось ріжучу головку вибираєте на підставі насаджень на оброблюваної території - якщо на оброблюваної території багато фруктових дерев, каменів, чагарнику Вам потрібна ріжуча волосінь щоб не пошкодити дерева і не зламати металеві ножі; якщо дерева і каміння відсутні - металевий ніж. Форму ножа теж можна вибрати залежно від ...