Як вибрати шуби з каракулю.

Сьогодні шубки з каракулю носять усі, незалежно від віку. Модні дизайнери давно взяли на озброєння цей цікавий хутро. Каракуль представлений декількома видами, тому й шуби з нього можуть відрізнятися за якістю. Щоб вибрати шубу, потрібно знати про основні властивості хутра.
Інструкція
1
Каракуль - це шкурки новонароджених ягнят. Шуби з каракулю дуже красиві, при цьому підходять для різного клімату. Хутро терпить не тільки сніг, а й дощ. Причому чистити одяг з каракулю дуже легко.Что стосується кольору хутра, то він може бути будь-хто. Каракуль прекрасно забарвлюється, а значить, ви можете купити шубу бажаного кольору. Натуральний каракуль буває в основному сірого, чорного і золотистого відтінків. Якщо ви хочете виділитися, то шукайте каракуль білого або коричневого кольору, оскільки вони найбільш рідкісні. Хоча й ціна буде дещо дорожче, ніж при купівлі чорної шуби.Вообще поширені три види каракулю: узбецький, афганський і південно-африканський. Ці види мають свої відмінності.
2
Якщо ви хочете шубу з більших шматків шкури, то придбайте афганський каракуль. Шматки шкурок досягають 20 кв. дм. Причому шуби з афганського хутра легкі, взимку в них тепло і зручно ходити. Недолік такого каракуля лише в його ціні, оскільки такий хутро дорожче інших видів.
3
Легкі шуби шиють з більш тонкого каракуля. Виберіть південно-африканський хутро. Він найлегший з трьох, і розмір шкурок досягає 15 кв. дм. Такі шуби мають середній діапазон цін.
4
Коли ваші фінанси обмежені, а купити шубу дуже хочеться, вибирайте узбецький каракуль. Це хутро також гарний і прекрасно зберігає тепло, але розмір шкур всього 11 кв. дм.
5
При виборі шуби уважно подивіться на ворс хутра. Про якість каракуля кажуть завитки. Чим більш закручений ворс, тим вище цінність хутра.
6
Крім каракуля є ще й каракульча. Це хутро ненароджених ягнят. Ворс у неї коротше, без виділених завитків. Таке хутро дуже цінується. Але краще утримайтеся від покупки шуби з нього. По-перше, його носкість дуже мала, по-друге, шкіра такого хутра тонка, а значить, взимку ви замерзнете. По-третє, каракульча набагато дорожче каракуля. З такого матеріалу краще шити жакети або демісезонний одяг.
7
Звичайну каракулеву шубу можна носити до 10 сезонів. Каракуль не поступається ні в красі, ні в збереженні тепла іншим видам хутра. Не сумнівайтеся, що така шубка подарує вам не тільки тепло, але і додасть особливий стиль.