Як добитися красивого блонда.

У наш час будь-яка жінка може з легкістю перетворитися в блондинку. Для цього зовсім не потрібно велика сума грошей на фарбування в салоні. Домогтися красивого блонда під силу кожній жінці в домашніх умови. Але щоб результат вас порадував, дотримуйтеся декількох правил.
Інструкція
1
Майте на увазі, що якщо ваше волосся дуже темні, то отримати бажаний результат після першого фарбування, навряд чи, вийде. Темне волосся дуже погано піддаються освітленню. Навіть якщо ви залишите фарбу на 60-70 хвилин, ефекту, якого досягають володарки світлого волосся, не буде. В цьому випадку процедуру фарбування повторюють через кілька днів або вдаються до тонування волосся, завдяки якому вони виглядаючи більш природно.
2
Не бійтеся осветляться в домашніх умовах. Адже багато засоби створені саме для самостійного застосування, тому труднощів в процесі фарбування виникнути не повинно. Але не забувайте, що освітлення - це хімічний процес, який впливає на волосся досить згубно. Після нього ваші локони можуть стати більш сухими і ламкими. Тому після фарбування обов'язково використовуйте шампуні, маски і бальзами для світлого волосся. Вони допоможуть повернути їм красу і здоров'я.
3
Перш ніж приступити до освітленню волосся, приготуйте все необхідне: рушник, щоб не забруднити одяг, гребінець, пензлик для нанесення фарби. Чи не мийте голову безпосередньо перед фарбуванням, щоб не змивати захисну плівку. А ось ретельно розчесати їх необхідно.
4
Перед висвітленням уважно прочитайте інструкцію. Потім змішайте освітлюючий склад згідно інструкції, нанесіть його по всій довжині волосся, за винятком коренів. Через кілька хвилин нанесіть залишилася фарбу на корені, рівномірно розподіліть її по волоссю і залиште для освітлювання.
5
Після фарбування ретельно промийте волосся водою, а потім шампунем. Відіжміть їх і нанесіть маску, яка зазвичай додається до осветляющей фарбі. Якщо на ваших волоссі з'явився жовтуватий відтінок, використовуйте шампунь відтінку з синім або фіолетовим наповнювачем.