Як позбутися відчуття порожнечі.

Деякі люди відчувають таке відчуття, як внутрішня порожнеча. Висловити її словами досить складно, це почуття схоже самотності, тобто людина відчуває себе кинутим, він нічим не цікавиться, нічого його не радує, життя стало немов безбарвною, тьмяною. Цю проблему потрібно негайно викорінювати, оскільки така людина знаходиться на межі зриву.
Інструкція
1
Часом причиною спустошеності є недостатня самореалізація, тобто ви займаєтеся не тим, чим хотіли. У цьому випадку обов'язково міняйте своє життя. Для цього подумайте, що раніше вас цікавило. Може, ви завжди мріяли стати психологом, але за наполяганням батьків стали юристом? Запишіться на курси психологів, «помахайте рукою» юриспруденції і не шкодуйте ні про що.
2
Пустота в серці також викликана придушенням всіх своїх бажань. Візьміть листок паперу і напишіть все те, що ви колись бажали, але боялися зізнатися. Наприклад, ви мріяли з'їздити в Італію? Вперед за путівкою! Не виходить у фінансовому плані, тоді переходите до дій. Поставте перед собою мету, розробіть план її досягнення, а потім і приступайте до реалізації!
3
Сядьте і уважно подумайте, які чинники спонукали вас почувати цю саму спустошеність, згадайте той час, коли світ для вас був яскравий і цікавий. А тепер згадайте, коли він раптом став сірим. Що послужило причиною? Можливо, ви розчарувалися в комусь. Зрозумійте, що життя йде, не варто замикатися в собі і думати про погане. З депресії потрібно вийти, адже вона не йде вам на користь.
4
Будьте чесні перед собою. Ви думаєте, що всі відвернулися від вас? А може, це ви відвернулися від всіх? Зрозумійте, що ви самі творці свого життя і якщо ви не зробите її кращою, то хто тоді? Подумайте, які думки не дають вам спокою. Поміняйте своє відношення до життя, десь будьте простіше, а десь серйозніша.
5
Заведіть собі домашню тварину. Головне для вас - знайти сенс життя. Почніть з турботи про ближнього, нехай це буде кішечка або навіть хом'як.
6
Постарайтеся робити добрі справи не для того, щоб вас хвалили, а щоб у вас піднялася самооцінка. Тільки не зачиняйтеся в собі! Заповніть ту саму порожнечу, займіться раніше улюбленою справою. Також ви можете відвідувати йогу, за допомогою якої ви неодмінно вийдете з такого депресивного стану.