Як знайти твір двох чисел. твори чисел.

Існують методики, що дозволяють розвивати математичні можливості людського мозку взагалі і методики обчислення творів багаторозрядних чисел зокрема. Так само як і існують люди з мізками, які від народження мають такі можливості. Однак в абсолютній більшості випадків знаходити твори чисел доводиться людям без просунутих математичних здібностей. Нижче описані найбільш прості та ефективні можливості, які їм доступні.
Інструкція
1
Використовуйте знання таблиці множення і свою короткострокову пам'ять - часто цього достатньо для знаходження добутку двох двозначних чисел в розумі. При необхідності можна множник розбити на кілька розрядів, помножити множимое на отримані числа і скласти результати. Наприклад, якщо треба помножити 325 на 115, то множник можна розбити на числа 100, 10 і 5. Не намагайтеся утримувати все в пам'яті, записуйте проміжні результати, адже ваша мета - вирішити задачу, а не дотримати принцип множення в розумі.
2
Скористайтеся шкільними навичками множення в стовпчик, якщо вони ще не вивітрилися з голови і під рукою є пише інструмент і папір.
3
Якщо у вас є доступ до комп'ютера, то це означає, що вам доступний і стандартний калькулятор, вбудований в операційну систему. В ОС Windows для його запуску натисніть клавішу win, перейдіть в розділ «Усі програми», розкрийте підрозділ «Стандартні», увійдіть в секцію «Службові» і виберіть пункт «Калькулятор». Інтерфейс цього додатка дуже простий і операція знаходження добутку двох чисел з його допомогою складності не становить - введіть множимое, натисніть клавішу з зірочкою, введіть множник і натисніть enter.
4
Якщо у вас є доступ в інтернет, то можна обійтися не тільки без калькулятора, а й без комп'ютера - цілком достатньо мобільного телефону. Перейдіть на головну сторінку пошукової системи Google і введіть замість пошукового запиту арифметичну операцію, результат якої вам потрібно дізнатися. Наприклад, якщо треба знайти добуток чисел 325 і 115, то введіть 325 * 115. Вбудований в пошуковик калькулятор розрахує і покаже вам результат операції. Такий же калькулятор вбудований і в пошукову систему Nigma.
5
Не забувайте і про наявність вбудованого в мобільний телефон калькулятора - сьогодні рідко яка модель цього пристрою його не має. Знаходження добутку двох чисел в цьому випадку здійснюється натисканням тих же клавіш, що і в описаному вище програмному калькуляторі.