Як видалити браузер Opera.

Браузер Opera не має звичного файлу деінсталяції. Але не варто вважати, що через це доведеться змиритися з наявністю непотрібного браузера на комп'ютері і робити вигляд, що його просто не існує. Видалити браузер Opera можна і без файлу uninslall.exe.
Інструкція
1
Щоб видалити браузер Opera, через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». Незалежно від того, в якому вигляді відображається панель (в класичному або за категоріями), клікніть по значку «Установка та видалення програм», - відкриється нове вікно. Дочекайтеся, поки сформується список всіх встановлених на конкретному комп'ютері програм.
2
За допомогою смуги прокрутки або коліщатка миші знайдіть у списку браузер Opera і виділіть його, якшо один раз по потрібному рядку лівою кнопкою миші. У правій частині рядка відобразиться інформація: як часто використовується браузер, скільки місця займає на жорсткому диску і коли був запущений в останній раз. Натисніть на кнопку «Видалити».
3
Запускається нове вікно «Установка Opera [номер версії]». Якщо ви хочете видалити разом з браузером все cookies, історію, паролі та сертифікати, призначені для користувача настройки для Opera, закладки, контакти та нотатки, відзначте маркером поле «Видалити дані користувача». Натисніть кнопку «Видалити» в правій нижній частині вікна.
4
Після того, як запуститься процес деінсталяції, автоматично завантажиться інтернет-сторінка браузера Opera, на якій буде повідомлено, що видалення завершено (Opera is now uninstalled). За бажанням на тій же сторінці можете пояснити причину видалення браузера, зазначивши потрібне поле маркером або виклавши свою власну причину. У вікні «Установка та видалення програм» рядок з назвою браузера зникне зі списку. Закрийте вікно.
5
Перейдіть в папку, в якій була збережена Opera (за замовчуванням браузер встановлюється в директорію C:/Program Files/Opera) - можливо там залишиться кілька файлів, які не були видалені. Виділіть папку Opera і видаліть її звичайним шляхом, натиснувши на клавіші Delete і Enter або якшо по папці правою кнопкою миші і вибравши в спадному меню команду "Видалити".
Зверніть увагу
Дані про браузер залишаються в реєстрі. Якщо ви не знайомі з правкою реєстру, краще залиште все, як є. Якщо розумієте, що робите, відкрийте редактор реєстру за допомогою команди regedit і видаліть згадки про браузер Opera «вручну».