Як звільнитися за власним бажанням.

Напевно, в світі живе не так багато людей, які жодного разу не міняли своє місце роботи. Причин тому досить багато, починаючи від відчуття працівником тісноти в колишніх рамках і закінчуючи банальним переманюванням в іншу фірму. У Російському законодавстві чітко прописаний механізм звільнення за власним бажанням, який необхідно дотримати, якщо ви вирішили поміняти місце роботи.
Інструкція
1
Пишемо грамотне заяву на увольненіеПроцедура звільнення працівника з власної ініціативи регулюється статтею 80 Трудового кодексу РФ. Першою частиною даної статті регламентовано, що попередження роботодавця про звільнення виробляється в письмовій формі не менш, ніж за 14 днів до дати звільнення. Хоча єдина форма заяви на звільнення не затверджена законодавчо, тим не менш, існує кілька правил ділового обороту, яких потрібно дотримуватися при його написанні: • Із заяви має бути однозначно ясно, від імені яких вона подається; • В тексті заяви повинна бути сформульована причина звільнення : «Прошу звільнити мене за власним бажанням»; • Дати подачі заяви та звільнення повинні відповідати законодавчо встановленого терміну предупрежденія.Кроме того, роботодавець не має права відмовити в прийомі заяви на звільнення.
2
Відпрацьовуємо 2 тижні після подачі заявленіяВ протягом цього терміну на працівника поширюються всі норми законодавства і які у організації правила внутрішнього трудового розпорядку та дисципліни. Тому допускати подібного роду порушення не варто, щоб не псувати трудову книжку відповідними записами. В гіршому випадку, невиконання внутрішніх правил трудової дисципліни може стати причиною декількох доган та звільнення працівника, але вже не за власним бажанням, а за ініціативою роботодавця. Крім того, 80 статтею ТК РФ передбачено, що протягом цього терміну працівник може: • Відкликати свою заяву на звільнення і продовжити роботу; • За угодою з роботодавцем скоротити термін відпрацювання з двох тижнів до будь-якого прийнятного для обох сторін.
3
Отримуємо остаточний расчетВ останній день роботи працівникові видається трудова книжка з відповідними відмітками про звільнення і грошовий розрахунок, що також встановлено 80 статтею ТК РФ. Хоча на практиці бувають деякі нюанси, в цілому роботодавці дотримуються прийнятих у трудовому законодавстві правил.