Як правити регістр.

Реєстр Windows - це ієрархічна база даних, в якій міститься службова інформація системи. Некомпетентне зміна його параметрів може призвести до різноманітних неприємних наслідків, аж до необхідності встановлювати заново систему. Тим не менш, іноді доводиться редагувати реєстр вручну.
Інструкція
1
Вибирайте послідовно «Пуск» і «Виконати». У вікно «Відкрити» введіть regedit, після чого відкриється вікно «Редактора реєстру». У лівій частині вікна ви побачите розділи реєстру, оформлені у вигляді папок, праворуч - значення параметрів ключів. Щоб змінити значення параметра, клацніть двічі по його імені і введіть нові дані у вікно «Значення».
2
Перед тим як змінювати вміст реєстру, краще створити його резервну копію на випадок невдалого результату ваших дій. У меню «Файл» вибирайте команду «Експорт». У полі «Ім'я файлу» введіть відповідний текст. Зі списку «Тип файлу» вибирайте потрібний тип. Щоб зберегти кущ розділу, спочатку відкрийте потрібний розділ реєстру. У списку «Тип файлів» вкажіть «Файли куща реєстру».
3
Якщо зміни, які ви зробили в реєстрі, виявилися невдалими, ви можете повернути його первісний варіант. Використовуйте команду «Імпорт» з меню «Файл». Щоб імпортувати весь реєстр, знайдіть потрібний файл, виділяйте його і натисніть «Відкрити». Щоб відновити значення окремого куща розділу реєстру, відкрийте цей розділ. У полі «Ім'я файлу» вкажіть шлях до збереженого файлу. Зі списку «Тип файлу» вибирайте значення «Файли куща реєстру» і натисніть «Відкрити». Якщо ви зберегли параметри у вигляді файлу реєстру з розширенням .reg, досить клацнути по них двічі, щоб його вміст було імпортовано до реєстру.
4
Щоб додати розділ або параметр до реєстру, використовуйте команду «Створити» з меню «Правка». У лівій частині вікна редактора вибирайте розділ, в який збираєтеся додати кущ. Введіть ім'я куща і натисніть Enter. При додаванні параметра вкажіть його тип, потім в розділі «Ім'я» введіть відповідні символи і натисніть Enter.
5
Для видалення параметра або розділу можете застосувати опцію «Видалити» з меню «Правка». Інший спосіб - викликати контекстне меню клацанням правої клавіші миші по імені розділу або параметра і вибрати команду «Видалити».
6
Ви можете заборонити змінювати параметри розділів. Для цього завантажте Windows в захищеному режимі і викликайте «Редактор реєстру». В меню «Правка» вибирайте команду «Дозволи» і відзначте прапорцями параметри доступу для кожного облікового запису.
Корисна порада
Використовуйте меню «Довідка» для отримання інформації по роботі з реєстром.
З 2011 року набрав чинності Наказ Міністерства фінансів РФ, згідно з яким підприємства, індивідуальні підприємці зобов'язані заповнювати податкові регістри з ПДФО. Вони складаються на кожного працівника компанії і зберігаються не менше чотирьох років. Документ повинен містити ряд обов'язкових реквізитів, що регламентовано нормами законодавства.
Вам знадобиться
  • - накази Мінфіну;
  • - документи підприємства;
  • - документи працівника;
  • - розрахункові відомості;
  • - Податковий кодекс РФ.
Інструкція
1
Форму податкового регістра розробляє організація, керуючись правилами, прописаними в наказах Міністерства Фінансів Росії. У складеному бланку впишіть найменування компанії відповідно до установчих документів або прізвище, ініціали фізичної особи, якщо ОПФ підприємства є індивідуальний підприємець. Вкажіть ІПН, КПП вашої фірми або ІПН (для ІП).
2
Напишіть персональні дані працівника, якому нараховано заробітну плату в розмірі, зазначеному в розрахунковій відомості за конкретний місяць. Впишіть ІПН співробітника, адресу проживання в РФ, реквізити паспорта (номер, серію). Дані відомості пишуться аналогічно довідці 2-ПДФО.
3
Вкажіть вид виплачуваних доходів відповідно до розробленого переліком кодів, прописаних в наказі Мінфіну РФ від 17 листопада 2010 року. У документі наведено порядок заповнення податкових регістрів з ПДФО. Коли ви складається бланк регістра, передбачте це вимога і заздалегідь внесіть коди, щоб далі вам було зручніше вписувати дані в нього.
4
Напишіть код і суму наданих відрахувань даному співробітнику. Використовуйте вищевказаний наказ законодавства.
5
Вкажіть суму доходу за даний місяць, а також дату видачі заробітної плати спеціаліста. Відповідно, якщо локальним актом компанії датою її видачі є 10е число місяця, то його і слід вписувати в цьому пункті.
6
Впишіть статус платника податків. Від нього залежить податкова ставка. Якщо фізична особа є нерезидентом, що знаходяться на території РФ менше 183 днів, то його дохід оподатковується за ставкою 30%. Заробітна плата резидентів підлягає обкладенню ПДФО за ставкою 13%.
7
Напишіть дату утримання ПДФО і дату перерахування його до державного бюджету. Остання повинна збігатися з датою списання коштів з рахунку компанії, зазначеної в платіжному дорученні. Перша буде відповідати даті видачі заробітної плати співробітникові по платіжній відомості.
8
Виплати по листу непрацездатності по вагітності, пологів, а також суми коштів, сплачених співробітнику за заподіяну шкоду здоров'ю, до податкового регістр з ПДФО не включаються. Ще не входять до нього суми грошей, які носять одноразовий характер. Постійні виплати ПДФО оподатковуються.