Як нарізати курку.

Через відсутність практичного досвіду часто початківці кулінари стикаються зі складністю оброблення курки. Хоча насправді нарізування пташиної тушки не представляє в собі особливої складності. Для цього достатньо знати всю послідовність необхідних дій.
Вам знадобиться
  • - гострий ніж;
  • - обробна дошка;
  • - фартух.
Інструкція
1
Придбайте добре заточений якісний ніж з гострим кінчиком, для того щоб нарізування курки було швидким і акуратним. Якщо ви нарізуєте курку навіть вперше в житті, стежте, щоб ваші рухи були тільки вивіреними і чіткими, для додання шматочками курки рівного і акуратного вигляду. Однак якщо ви нарізуєте сиру курку, що не акуратні краю або невеликі нерівності будуть видні тільки при етапі нарізки, після приготування птиці недоліки будуть практично непомітні.
2
Разморозьте вашу курку, якщо вона заморожена. Краще це зробіть, не вдаючись до мікрохвильової печі, так краще зберігатися смакові якості. Залиште її для розморожування або в холодильнику, або на столі при кімнатній температурі.
3
Для початку розріжте курку за допомогою ножа по грудях. На обробній дошці поставте тушку курки вертикально. У нещодавно зроблений розріз увіткніть ніж і розділіть тушку уздовж лини хребта до низу.
4
Покладіть обробляють курку шкірою вниз і розкрийте її на дві частини, як книгу. Намагайтеся максимально акуратно виконати процедуру розрізання передньої кістки.
5
Розпочніть відділенню ніжок від тушки. Для цього переверніть половинку курки, максимально відтягніть ніжку і відріжте її в тому місці, де вона приєднана до тушки курки.
6
Якщо ви розрізаєте курку на шість порцій, розділіть її по білій тонкої серединної смужці - уздовж хряща навпіл. Якщо ви розрізаєте курку на вісім шматочків, то ріжте грудку навпіл.
Зверніть увагу
Будьте вкрай обережні, виробляючи всі маніпуляції з ножем, щоб захистити свої руки від порізів. А свій одяг захистіть, одягнувши фартух.
Корисна порада
Якщо ви все ж не впевнені у своїх силах і можливостях по нарізування курки, то приготуйте її цілком. Готова тушка курки легше нарізається.