Як відновити налаштування інтернету.

Зміни, внесені в установки браузерів, можуть призвести до збоїв у роботі і зниження продуктивності. Щоб повернути працездатність системи, іноді доводиться відновлювати налаштування інтернет за замовчуванням.
Інструкція
1
Закрийте всі програми, в тому числі і IE, якщо він запущений. Якщо на вашому комп'ютері встановлена ОС Windows XP, натискайте послідовно «Пуск» і «Виконати». Введіть в командне вікно inetcpl.cpl. Якщо ви використовуєте Windows Vista, вводите цю команду в вікно «Почати пошук».
2
У вікні «Властивість: Інтернет» переходите у вкладку «Додатково». У розділі «Скидання параметрів» натисніть «Скидання». Відкриється вікно «Скинути настройки IE». Підтвердіть рішення, натиснувши «Скидання». Ця команда відновлює параметри браузера, управління надбудовами та журналу за замовчуванням. Після завершення процесу натисніть «Закрити» в діалоговому вікні і запустіть IE.
3
Щоб відновити за замовчуванням настройки протоколу TCP/IP, відкрийте вікно введення з меню «Пуск» і введіть команду cmd. У вікні консолі напишіть наступний рядок: netsh int ip reset c: \ resetlog.txt.Перезагрузітесь. Команда reset змінить ключі реєстру, які використовуються протоколом TCP/IP, і запише зміни в файл resetlog.txt, який ви створили для цієї мети: SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Tcpip \ Parameters \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ DHCP \ Parameters \
4
Щоб відновити настройки за замовчуванням браузера Opera, запустіть його і введіть в адресний рядок текст opera: config. У вікні «Редактора налаштувань» відзначте прапорцем пункт «Показати все». Натискайте кнопку «За замовчуванням» навпроти тих параметрів, які хочете відновити за замовчуванням. Цей спосіб зажадає від вас багато часу і терпіння.
5
Щоб відновити за замовчуванням всі налаштування, вибирайте опцію «Пошук» з меню «Пуск». Клацайте по команді «Файли і папки». У вікно пошуку введіть ім'я файлу operaprefs.ini - у ньому Opera зберігає поточні параметри налаштувань. У вікні «Пошук в» вибирайте «Локальний диск С:». Потім відзначте «Додаткові параметри» і поставте прапорці поруч із пунктами «Пошук в системних папках», «Пошук в прихованих файлах і папках» і «Переглянути вкладені папки». Натисніть «Знайти». Після завершення пошуку клацніть по імені файлу правою клавішею миші і вибирайте в випадаючому меню опцію «Видалити». При наступному запуску браузер створить заново файл настройок.