Як зробити саб з колонки. -где зробити отвір в колонці.

Якщо у вас є колонка великої потужності, то її можна використати з більшою користю, застосувавши уяву і витративши певну кількість часу. В результаті у вас вийде більш потужна акустична система - сабвуфер.
Інструкція
1
Для початку зробіть корпус для майбутнього саба. Для цього можна використовувати картонні коробки або шматки фанери різних розмірів. Покладіть вашу колонку на картон або фанеру і обведіть маркером всі сторони колонки.
2
Виріжте по обведеному контуру заготовки для корпуса.
3
фанерні частини прикрутите один до одного шурупами, картонний деталі зв'яжіть по кутах мотузками.
4
Помістіть вашу колонку в отриманий корпус. Проміжків між колонкою і стінами корпусу бути не повинно, інакше в них знаходитиметься повітряна подушка, здатна перешкодити насиченості звуку.
5
Вийміть колонку з корпусу і випиляєте в ньому два отвори. Одне - попереду - для виходу повітря, а друга - ззаду - для проводів, які будуть виходити з корпусу. Перше отвір зробіть за розміром динаміків колонки.
6
Створіть ізоляцію всередині корпусу. Для цього обклейте його зсередини ізоляційним матеріалом, наприклад, повстю. Загерметизуйте шви і згини ізолентою або скотчем.
7
Тепер знову помістіть колонку в корпус. Увага, зараз вам належить пройти ключовий момент у виготовленні сабвуфера. Змотайте дроти від колонки в щільний пучок, виведіть назовні через підготовлений отвір і підключіть до акустики. Для цього відшукайте контакти, які відповідають за потужність колонки, і припаяйте дроти від отриманого сабвуфера.
8
Якщо ви хочете підсилити свій новий саб, то вбудуйте всередину його корпусу підсилювач. Найкраще прикрутити його за допомогою шурупів і викрутки. Не забудьте зробити ізоляцію отворів.
9
Тепер пофарбуйте саб фарбою тієї забарвлення, яка вам найбільше подобається. Дуже ефектно виглядають сабвуфери під «металік». Зазвичай для цього достатньо звичайної фарби, наприклад, «серебрянки». Саб готовий. Якщо ви все робили акуратно, то в результаті у вас вийде досить пристойне звучання. Розташовуйте своє нове акустичне пристрій подалі від стін, щоб не викликати сильних вібрацій, і не заломлювати звук перешкодами.