Як встановити поручні.

Досить часто перед людьми постає питання про зміну перил в своєму будинку. Це може додати вашій сходах більш привабливий зовнішній вигляд. До процесу установки сходових перил потрібно підходити вкрай серйозно.
Інструкція
1
Сходові перила кріпляться до стіни з одного боку сходів. З іншого ж боку сходи має обмеження іншими перилами, які кріпляться прямо до неї. Установка перил є одним з найдешевших і простих способів модернізації сходів. У цій справі не потрібно займатися розробкою планів. При цьому, можуть бути використані недорогі матеріали і простий інструмент.
2
Перед тим як приступити до роботи, потрібно запастися набором для сходових перил, а також окремих елементів, таких як з'єднувальна вісь або опорна стійка. Також знадобляться інструменти та витратні матеріали: перфоратор, болти, набір шурупів відповідних розмірів і викрутки. Велика частина роботи буде проводитися з деревиною. Тому потрібно заздалегідь запастися столярним клеєм.
3
Отже, для початку необхідно видалити старі перила. Для цієї мети краще всього використовувати долото. Будьте уважні, намагайтеся не пошкодити сходи при видаленні опорної стійки, а також сполучної осі. Якщо ваша сходи кріпиться до стіни, від'єднувати її необхідно вкрай обережно. Справа в тому, що може бути пошкоджена штукатурка або фарба. Якщо сполучні осі в хорошому стані, то можна їх використовувати повторно. Необхідно тільки знайти підходящу опорну стійку і балясину потрібного розміру. Перед тим як повторно використовувати сполучні осі, потрібно переконатися в їх міцності. Також ви можете повторно використовувати і опорні стійки.
4
Опорну стійку потрібно розташувати на першій ступені сходів. Закріпити її потрібно за допомогою клею і стикових штирів. Аналогічним способом проводитися кріплення решти з'єднувальних осей. Після того як установка стійок завершена, потрібно перевірити їх міцність. Потім можна помістити цілі перила на сполучні осі й опорні стійки. Прикрутите їх до опорних стійок. Після цього можна остаточно зафіксувати сполучні осі.