Як надихнути співробітників.

Успіх будь-якої робочої організації чи підприємства повністю залежить від мотивації робітників. На жаль, немає єдиного для всіх механізму підняття морального духу. Для кожної людини він свій. Але існують універсальні методи досягнення даної мети.
Інструкція
1
Вмотивуйте, насамперед, себе, як головного на підприємстві. Дуже складно вплинути на робочий персонал, якщо ви самі не зацікавлені в роботі. Розробіть особистий план мотивації. Подивіться, що може об'єднувати вас і співробітників.
2
Зіставте цілі компанії з особистими устремліннями робітників. Дуже складно їх мотивувати на великі звершення, якщо вони не бачать своєї участі в них. Найчастіше завдання фірми і персоналу суперечать один одному. Усуньте ці розбіжності.
3
Дізнайтеся точно, що надихає кожного співробітника окремо і складіть висновок про загальну мотивації всього персоналу. Створюйте атмосферу, яка буде заохочувати співробітників домагатися особистих цілей. Проведіть свого роду опитування серед всіх і виявите потреби працівників. Запитаєте, що б вони хотіли змінити в організації.
4
Усвідомлюйте, що натхнення робочого персоналу не повинно перетворюватися на обов'язок. Це - постійний безперервний процес підтримки позитивного внутрішнього клімату. Будьте завжди зібрані і націлені на заохочення співробітників.
5
Визначтеся з тим, що рухає працівниками: гроші чи особистісний розвиток? А може це загальне благо? Усіма людьми обов'язково щось керує при роботі. У всіх різний підхід і завдання. Дайте те, що потрібно саме їм. Тут вступає в силу індивідуальний підхід до персоналу. Це дуже потужний прийом натхнення.
6
Уникайте критики. Не сваріть без причини свого працівника. Поясніть йому плюси і мінуси виконаного завдання. Вкажіть на ті моменти, над якими варто ще попрацювати. І обов'язково похваліть за прогрес. Робіть це постійно, взявши це за особисту установку.
7
Направляйте підлеглих. Чи не штовхайте їх вперед, а вказуйте вектор розвитку, щоб вони із задоволенням рухалися самі. Багато керівників допускають цю помилку. Будьте частиною рішення замість того, щоб просто вказувати на проблему.
Успішність бізнесу багато в чому визначається тим, як працівники ставляться до своїх обов'язків. Особливо це стосується провідних фахівців. Якщо ви помітили, що один з ваших співробітників перестав намагатися, не поспішайте писати наказ про звільнення, краще спробуйте мотивувати працівника.
Інструкція
1
Зробіть дошку оголошень у вашому офісі. Щомісяця влаштовуйте невеликі конкурси серед співробітників на звання «Кращого працівника», складання «Кращого звіту» або «Кращого проекту». Заохочуйте переможців невеликої надбавкою до зарплати. Це якнайкраще простимулює колектив, адже за звичайне виконання своєї роботи, тільки з підвищеним результатом, можна отримати визнання начальства і додатковий заробіток.
2
Поговоріть з співробітником, якщо ви бачите, що його працездатність знизилася. Запитаєте, що не влаштовує в процесі праці, і яких змін йому хотілося б. Запропонуйте можливі варіанти поліпшення ситуації. Обговоріть всі пункти і окресліть межі ваших можливостей. Нечітке формулювання може призвести до того, що працівник, усвідомлюючи свою значущість, буде постійно вимагати більшого, шантажуючи відходом або зниженням результатів діяльності.
3
Проаналізуйте результати роботи співробітника . Визначте ті напрямки діяльності, в яких людина дійсно добре розбирається. Можливо, ви поставили його не ту посаду або у відділ, де його праця не настільки продуктивний, як хотілося б.
4
Запропонуйте співробітнику вести цікавий проект, процес якого по-справжньому його захопить. Дайте можливість керувати і самому розробляти план. Людині підлестить, що ви довіряєте йому настільки відповідальне заняття, і він постарається виправдати ваші надії.
5
Задумайтесь, можливо, співробітник не радує вас продуктивністю праці, оскільки його робота стала одноманітною. Може бути, спеціаліста давно пора підвищити або в його житті склалася ситуація, коли необхідно збільшити розмір доходу. Зверніть увагу на умови, в яких працює працівник. Іноді довге очікування якихось поліпшень призводить до того, що фахівець починає ставитися до своїх обов'язків з таких же байдужістю, як і начальство до його потреб. У такому випадку необхідно піти на поступки.