Як виміряти тиск води в крані. Вимірювання тиску води.

У наш час мешканці багатоповерхівок ведуть жорстоку війну з комунальними службами за надання ними платних послуг. Однією з таких послуг є водопостачання. Якість надання цієї послуги комунальниками залишає бажати кращого.
Інструкція
1
Якщо не брати до уваги сама якість води, багато питань у мешканців виникає по тиску «в крані». Коли вода тече слабо неможливо нормально помити посуд або прийняти душ. З'являється законне бажання самому виміряти тиск в холодної та гарячої води. Щоб це зробити самостійно, скористайтеся приладом для вимірювання тиску - манометр.
2
Щоб провести вимірювання тиску води у водопровідному крані з гарячою чи холодною водою зробіть наступне. Візьміть манометр для води зі шкалою до 1 кг/см. Купіть насадку на кран. Знайдіть два відрізки гумового шланга потрібного діаметра. Перевірте цілісність шлангів, перш ніж збирати схему для перевірки тиску в трубах.
3
Закріпіть на кінці одного з відрізків шланга насадку. Надіньте її на водопровідний кран. На іншому кінці цього відрізка шланга закріпіть штуцер манометра. На другий штуцер манометра закріпіть кінець другого відрізка шланга; всі місця, де шланг надівається на штуцер, закріпіть хомутами відповідного розміру.
4
Закріпіть насадку на кран змішувача. Помістіть вільний кінець другого відрізка шланга так, щоб вода не залила квартиру (опустіть в ванну і т.п.). Увімкніть воду на повний напір і зареєструйте (відзначте) показання манометра.
5
Це найпростіший спосіб визначення тиск в трубах холоднойі гарячої води в домашніх умовах, яким можна скористатися самостійно. Він дозволяє з великою мірою точності зробити необхідні вимірювання. Правда, при цьому доведеться трохи витратитися - придбати манометр, шланги, насадку, але зате все інше виконується просто і можна отримати точні цифри.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на градуювання шкали манометра: вона повинна бути придатна для виміру тиску в квартирних трубопроводах.
Корисна порада
Все приладдя, необхідне для виробництва вимірювання тиску в ваших кранах, ви без зусиль знайдете на будівельному ринку або в спеціалізованому магазині
Мешканці багатоповерхівок часто вступають з комунальними службами в жорстоку війну за якість надаваних ними платних послуг. Однією з них є водопостачання, яке працівники ЖКГ надають не завжди в кращому вигляді. Саме тому краще самостійно виміряти тиск води в крані, щоб перевірити, наскільки якісними є надані послуги.
Вам знадобиться
  • - манометр;
  • - насадка для манометра;
  • - гумовий шланг;
  • - хомути/
Інструкція
1
Скористайтеся спеціальним приладом для вимірювання тиску - манометром. Саме по тиску в крані у мешканців виникає найбільше запитань, оскільки при слабкому плині води неможливо прийняти душ або нормально помити посуд. Манометр є найпростішим і доступним кожному приладом для визначення тиску в трубах гарячої та холодної води в домашніх умовах. За допомогою нього можна з високим ступенем точності виконати необхідні вимірювання. При цьому слід пам'ятати, що даний спосіб зажадає невеликих затрат: крім манометра вам знадобиться кілька додаткових інструментів.
2
Придбайте спеціальну насадку на кран, підходящу для використання з манометром для води, що має шкалу до 1 кг/см. Від гумового шланга відріжте два кільця відповідного діаметру. Обов'язково перевірте цілісність шлангів перед початком вимірювання тиску.
3
Закріпіть насадку на кінці одного з гумових відрізків і надіньте її на кран. З іншого кінця відрізка встановіть штуцер манометра. Кінець другого гумового відрізка шланга прикріпіть до другого штуцера манометра. Все місця на штуцері, на які надівається шланг, необхідно закріпити відповідними за розміром хомутами.
4
Закріпіть насадку на крані. Вільний кінець другого шланга встановіть таким чином, щоб вода не змогла залити квартиру (опустіть його в ванну і т.п.). Воду необхідно включити на повний напір і після цього зареєструвати (відміряти) показання манометра.
Зверніть увагу
Особливу увагу зверніть на градуювання шкал манометра: вибрана модель повинна бути придатною для виміру тиску в трубопроводах, встановлених в квартирах.
Корисна порада
Всі необхідні для вимірювання тиску води в домашніх умовах приналежності ви зможете без зусиль знайти на одному з будівельних ринків або в спеціалізованих магазинах.