Як намалювати на обличчі лисицю.

Будь-який батько мріє подарувати своєму малюкові справжнє свято, одним з елементів якого є маскарад. Маску можна не тільки надіти, а й намалювати. Головне, щоб були спеціальні фарби і бажання. Один з поширених персонажів на маскараді - лисиця.
Вам знадобиться
  • Спеціальний аквагрим або гуаш, товста і тонка пензлика.
Інструкція
1
Візьміть для здійснення малюнка спеціальний аквагрим або гуаш трьох кольорів: чорного, білого і оранжевого (рудого). Також купите дві пензлика: товсту і тонку для різних типів ліній. Перед нанесенням гриму змастіть шкіру обличчя зволожуючим кремом, щоб фарба лягала на обличчя рівним шаром.
2
Умочіть в баночку з гримом оранжевого кольору товсту кисть і починайте наносити фарбу від центру особи до його сторонам. Зафарбуйте особу від брів до середини щік, добре прокрасьте області навколо очей. Проте будьте обережні, щоб грим не потрапив дитині в очі. Кінчик носа залиште чистим.
3
Візьміть білий грим і нанесіть його навколо рота до самого носика і підборіддя, по формі овалу. У сторони від цього овалу тонким пензликом зробіть по кілька білих штрихів - це будуть основи для вусиків лисиці.
4
Зафарбуйте кінчик носа чорною фарбою, знову використовуючи тонку кисть, проведіть лінію до центру верхньої губи і самі губи теж зафарбуйте чорним кольором. Над верхньою губою зробіть невеликий трикутник тією ж фарбою. Поруч з білими штрихами зробіть і чорні, додавши вусиків. Також чорним контурів обведіть помаранчевий шар фарби. При бажанні зробіть над бровами вушка лисиці, чорним гримом вималювати контури, а помаранчевим - заповнивши їх.
5
Візьміть помаранчеву фарбу і з'єднайте нижню частину мордочки лисиці з верхньої. До вусикам теж додайте рудого відтінку. Також їх можна ще оживити сірим кольором, який виходить шляхом розбавлення чорної фарби. Такий перехід від білого до чорного буде менш різким. Мордочка лисиці готова, і ви можете підводити вашого малюка до дзеркала, щоб здивувати його результатом своєї роботи. Бодіарт на тілі та обличчі - ідеальний спосіб порадувати дитини.
Корисна порада
При використанні гриму на водній основі пам'ятайте, що його видалення найкраще робити теплою водою з милом.