Як підняти напругу пам'яті. збільшення напруги на пам'яті.

Збільшення продуктивності оперативної пам'яті - це один з найбільш ефективних способів прискорення роботи персонального комп'ютера. Цю процедуру слід виконувати вкрай акуратно, попередньо ознайомившись з інструкціями.
Інструкція
1
Спочатку виконайте діагностику оперативної пам'яті. Справа в тому, що якщо при роботі зі стандартними характеристиками плати ОЗУ вже мають збої, то вкрай не рекомендовано намагатися розігнати оперативну пам'ять. Відкрийте меню «Пуск» і клацніть по пункту «Панель управління».
2
Тепер відкрийте меню «Система і безпека». Перейдіть до пункту «Адміністрування». У вікні, виберіть пункт «Засіб перевірки пам'яті Windows». У новому меню клікніть по пункту «Виконати перезавантаження і перевірку зараз». Зачекайте, поки комп'ютер перезавантажиться і завершиться тест оперативної пам'яті.
3
Тепер знову перезавантажте ваш комп'ютер і утримуйте клавішу Delete, щоб відкрити меню BIOS. Натисніть одночасно клавіші F1 і Ctrl. Це необхідно для виведення меню додаткових функцій.
4
Знайдіть меню, в якому міститься інформація про поточний стан центрального процесора і оперативної пам'яті. Тепер знайдіть показник напруги, що подається на плати ОЗУ. Збільште його на 0.1 Вольт. Одночасно з цим збільште частоту шини оперативної пам'яті.
5
Тепер натисніть клавішу F10, щоб зберегти нові налаштування параметрів роботи ОЗУ і перезавантажити комп'ютер. Знову виконайте перевірку стану оперативної пам'яті. Після її завершення відкрийте меню БІОС. Знайдіть чотири показника таймінгів оперативної пам'яті. Зменшіть на 0.5 останній з них. Знову натисніть клавішу F10. Повторюйте цикли зменшення таймінгів і збільшення частоти шини і напруги оперативної пам'яті. Після кожної зміни проводите тест стану ОЗУ.
6
Якщо після чергового зміни параметрів роботи оперативної пам'яті з'явиться помилка BSOD, то спробуйте відкрити меню БІОС і скасувати останні зміни. Пам'ятайте, що спочатку плати ОЗУ розраховані саме на роботу із заводськими настройками.