Як влаштуватися на роботу без спеціальності. спеціальності і де можна працювати за ним.

Дивно, але за фахом, отриманої в вуз, працює зовсім небагато людей. Решта виявляються в самих різних місцях: інженери-кораблебудівники трудяться торговими представниками в іноземних компаніях, дипломовані стоматологи управляють ресторанами, а педагоги пишуть статті в глянцеві журнали. Але як бути тим, хто не має спеціальності взагалі? Влаштовуватися на роботу - для них на ринку праці достатньо відповідних варіантів.
Інструкція
1
Найпростіший шлях - робота на низькокваліфікованих посадах. Прибиральниці, двірники, лепщіци пельменів і мийниці посуду потрібні повсюдно. Зарплати невеликі, соціальних гарантій мінімум, зате затримок по зарплаті зазвичай не буває. А якщо і будуть, звільнитися і перейти на аналогічну посаду - справа кількох днів, а то й годин.
2
Молодь із задоволенням приймуть на роботу офіціантами, барменами і бариста. Спеціальність не потрібно, навчання проходить прямо на робочому місці. Можливо, почати доведеться з стажера. Зарплата варіюється залежно від закладу, в більшості випадків можна розраховувати і на чайові. До речі, офіціант - справжня сходинка в кар'єрі. Якщо робота в ресторанному бізнесі вам підійде, можна стати менеджером зміни, адміністратором, а згодом і керуючим.
3
Ви любите і вмієте писати? Можете спробувати себе в якості позаштатного журналіста. Диплом журфаку необов'язковий. Головне - грамотно і зв'язно викладати свої думки, писати у форматі видання, в якому працюєте, і розбиратися в темі, на яку плануєте писати. Зібравши портфоліо опублікованих робіт, можна претендувати і на штатну посаду.
4
Ніяких спеціальних дипломів не вимагається претендентам на посаду продавця або ріелтора. Всі необхідні знання можна отримати безпосередньо на робочому місці. Почавши роботу в одній компанії, через рік-другий, набравши досвід і зв'язки, можна перейти в наступну. Природно, з підвищенням в зарплаті.
5
І, нарешті, менеджер з продажу - професія, затребувана навіть під час економічних криз. Єдиний критерій - вміти і любити продавати. Таку людину із задоволенням візьме будь-яка компанія, особливо якщо він буде не претендуватиме на оклад, а на відсотки з продажів. Успішний менеджер і на відсотках заробляє дуже непогано.
Зверніть увагу
Не погоджуйтеся на пропозиції, які передбачають попередню оплату - за навчання, працевлаштування або посередництво. У більшості випадків ніяких реальних вакансій за цими пропозиціями не варто.
Робота на швидкій допомозі - це не найбільш високооплачувана сфера для лікаря або медсестри. Тим не менше, залишається значне число медиків, які бажають миритися з усіма труднощами цієї спеціальності і допомагати людям. Працевлаштування в бригаду швидкої допомоги має свої особливості, але подібні вакансії нескладно знайти навіть в Москві .
Вам знадобиться
  • - диплом лікаря або фельдшера;
  • - паспорт;
  • - трудова книжка;
  • - професійний сертифікат.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи відповідає ваша кваліфікація вимогам до співробітників бригад швидкої допомоги в Москві. У вас має бути закінчена середня спеціальна медична освіта з присвоєнням звання «фельдшер» або «акушер». Для отримання посади лікаря ви повинні мати вищу медичну освіту і відповідний професійний сертифікат. Найкраще мати спеціальний для для роботи на швидкій допомозі, але підійдуть і й інші, наприклад, сертифікат терапевта. Складніше може бути вузьким фахівцям - на швидку навряд чи візьмуть анестезіолога або патологоанатома. Якщо ви ще вчитеся в медичному вузі або маєте диплом медсестри або медбрата, для вас залишається тільки вакансія санітара. Для роботи водієм в бригаді вимоги набагато нижче - потрібні тільки права водія, бажаний досвід пасажирських перевезень.
2
Зверніться на Станцію швидкої та невідкладної допомоги міста Москви. Вона знаходиться за адресою Перший Коптельскій провулок, будинок 3. Там знайдіть відділ кадрів. Зверніться до одного з його співробітників і повідомте, що ви бажаєте працювати в бригаді швидкої допомоги. Вам повідомлять список підстанцій, на яких є вакансії, які підходять для вас.
3
Відвідайте кілька підстанцій швидкої допомоги, пройдіть співбесіди і виберіть ту, яка підійде вам і де вас виберуть як співробітника. Потім оформите необхідні документи для працевлаштування. Для цього зверніться у відділ кадрів повторно, вже з дипломом, сертифікатом, трудовою книжкою та паспортом. Там ви зможете підписати трудовий договір.
4
Пройдіть медичну комісію. Ви зможете приступити до роботи, тільки якщо ваш фізичний стан відповідає високим навантаженням при роботі в швидкої допомоги. Після цього вам видадуть офіційний наказ про прийняття на посаду, який ви зможете передати вашому безпосередньому керівнику і почати трудову діяльність.