Як влаштувати свято або сюрприз. поздоровлення з сюрпризами переддень весілля.

Щоб краще зрозуміти, як влаштувати свято, потрібно виділити критерії, що відрізняють свято від буднів. Що робить свято святом? Феєричність, розмах, море позитивних емоцій, сюрпризи, подарунки і маса хвилюючих, приємних моментів.
Вам знадобиться
  • - подарунок;
  • - нетрадиційна упаковка;
  • - стрічки, кульки, плакати, листівки;
  • - серпантин.
Інструкція
1
У свято важливо не тільки радіти самому, але й дарувати радість іншим. Ви можете привітати близьких, завчасно попередивши їх, а можете влаштувати сюрприз. Приємні сюрпризи люблять всі, тому в успіху заходу можете не сумніватися. Найголовніше в цій справі дотримуватися найсуворішу таємність.
2
Все святкові сюрпризи можна умовно розділити на подарунки-сюрпризи та поздоровлення-сюрпризи. Бажаючи влаштувати грандіозне свято, комбінуйте дані різновиди.
3
Готуючи подарунок-сюрприз, подбайте про те, щоб приємно здивував одержувача не тільки сам подарунок, але і його упаковка.К Приміром, вам потрібно подарувати дорогий телефон або плеєр. Візьміть якусь невигадливу книгу, виріжте всередині неї порожнину, відповідну розмірам подарунка. Вкладіть презент в книгу і перев'яжіть подарункової стрічкою. Карколомний ефект від такого подарунка перевершить всі ваші очікування.
4
Якщо ви вирішили влаштувати близькій людині привітання-сюрприз, то починайте його підготовку заздалегідь, продумуючи кожну деталь.Узнайте заздалегідь, куди в своє свято піде винуватець торжества, коли повернеться додому. Для більшої впевненості підключіть його найкращого друга до підготовки вашого сюрпризу. Друг, перебуваючи поруч з іменинником, буде таємно повідомляти вам про всі його пересування.
5
В цей час ви з іншими помічниками прикрасьте будинок заздалегідь приготованими плакатами, кульками, всілякими стрічками. Коли друг подасть вам сигнал, готуйтеся до зустрічі вітаємо.
6
Для посилення ефекту раптовості, першу кімнату, в яку він увійде, залиште не прикраса. Сховайтеся в наступній кімнаті і чекайте, коли увійде винуватець торжества. Потім всі разом хором привітайте його. Вітання можете супроводити вибухом хлопавок і розкиданням серпантину.
7
Якщо іменинник любить фотографії "з приколом", підготуйте для нього яскравий ковпак, клоунський ніс, великий бант або будь-які інші святкові атрибути.