Як чистити матове скло. Як прибрати жирну пляму з матового скла.

Матове скло широко використовується для виготовлення міжкімнатних дверей, а також для покриттів кухонних стільниць в сучасних гарнітурах. Але для того щоб зберегти його привабливий вигляд, за склом необхідно правильно доглядати. Найскладніше - це його очищення, оскільки багато дітей залишають сліди жирних пальців, з якими впоратися не так вже й просто. Так як правильно чистити матове скло і які кошти для цього вибрати?
Вам знадобиться
  • - засіб для чищення скла;
  • - м'яка тканина;
  • - мікрофіброва ганчірка;
  • - пластиковий або дерев'яний шпатель;
  • - мильний розчин;
  • - спирт або ацетон.
Інструкція
1
Матове скло, на відміну від глянцевого, має шорстку поверхню. Тому воно швидше забруднюється і набуває непривабливий вигляд. Під час чищення матових поверхонь ні в якому разі не застосовуйте чистячі засоби, до складу яких входить силікон або фтор. Не рекомендується також використовувати сильні лужні засоби та кислоти, особливо фторістоводородную кислоту.
2
Сліди від жирних і маслосодержащих речовин залишають на матовому склі плями з тіньовим ефектом, які можна спробувати видалити за допомогою спеціальних засобів для чищення скла. При дуже сильних забрудненнях варто провести вологе чищення з використанням великої кількості води. При цьому застосовуйте пластиковий або дерев'яний шпатель, губку або замшу для стекол, побутової розпилювальний очищувач або серветку.
3
Якщо на матовому склі немає важковиводимих забруднень, таких як сальні відбитки пальців або краплі жиру, тоді цілком буде достатньо для повного очищення теплої води з мильним розчином. Акуратно протріть скло м'якою тканиною, рясно змоченою в мильному розчині. Після цього помийте матову поверхню чистою водою і витріть насухо за допомогою мікрофіброві тканини. Не використовуйте абразивні чистячі порошки.
4
Старі плями від канцелярського клею, кави або чаю можна усунути за допомогою спирту або ацетону. При цьому стежте, щоб в процесі очищення не постраждали силіконові ущільнювачі. Після застосування одного з цих коштів, ретельно вимийте скло чистою водою і витріть до сухого стану.
5
Для видалення засохлих плям різного походження можна досягти хороших результатів, використовуючи при цьому спеціальні прилади для очищення паром з постійним і безперервним всмоктуванням. Після цього залишиться протерти матове скло чистою ганчіркою насухо.
Корисна порада
Перш ніж використовувати той чи інший засіб для чищення скла, спробуйте застосувати дану речовину на непомітній ділянці матової поверхні. Якщо після цього не послідувало ніяких негативних реакцій, можете сміливо приступати до дій.