Як кріпити дверну коробку. Як кріпити гіпсокартон одвірок.

Досить часто люди займаються заміною дверей в квартирі. Справа ця досить складне. Доводиться міняти також дверну коробку. У цій справі головне чітко дотримуватися інструкції. В іншому випадку двері швидко прийде в непридатність.
Інструкція
1
Для початку необхідно зібрати верхню і бічні обв'язки дверної коробки. Тільки після цього проводиться установка коробки в дверний проріз. Для цієї мети потрібно скласти три частини дверної коробки на підлогу. Потім встановіть упор двері. Сполучені обв'язки закріпіть за допомогою цвяхів, які мають довжину в 75 міліметрів і круглий перетин. Рекомендується між стіною і коробкою залишати невеликий зазор. У нього можна буде укласти теплоізоляційний матеріал. Цей зазор також дозволить встановити коробку в прорізі так, щоб були вивірені її вертикальні і горизонтальні поверхні.
2
Аналогічним чином потрібно встановити ліву і верхню обв'язку. Між двома бічними обвязками прибийте планку перетином 50х25 міліметрів. Вона повинна розташовуватися в нижній частині коробки. Планка допоможе частинам коробки залишатися паралельними в процесі установки двері.
3
Зібрану дверну коробку встановіть в отворі. Вона повинна бути розміщена точно по центру. Для перевірки вертикальності і перпендикулярності елементів рекомендується використовувати схил, косинець і рівень. Якщо необхідно, то можна встановити ущільнення. Щоб коробку можна було легко і добре закріпити, потрібно в тих місцях, де вона буде торкатися до стіни, підкласти шматочки фанери. Після цього знову перевіряється вертикальність бічних елементів. Кріпити коробку до підкріплювальним брусів можна за допомогою 65 міліметрових цвяхів, які не мають капелюшки. Якщо ж стіна кам'яна, то необхідно використовувати 65 міліметрові шурупи. Потім потрібно зняти прибиту планку і перевірити горизонтальність верхньої обв'язки. При необхідності можна виправити становище.
4
Щоб навісити двері необхідно роз'єднати скріплені частини петель і встановити їх на підготовлені місця, які повинні бути відзначені на двері. При установці двері в дверну коробку потрібно підкласти під неї підкладки. Потім проводиться установка частин петель. Після цього можна вже вставляти на місце осі.
При ремонті приміщення люди часто міняють дверну коробку разом з дверним полотном. На даний момент в будівельних магазинах великий вибір дверей. Для установки дверної коробки потрібні деякі зусилля.
Інструкція
1
Для початку необхідно на вертикальних елементах коробки позначити олівцем нижню межу дверного полотна. Після цього потрібно вийняти полотно з петель і встановити коробку в отвір. Для розпірки коробки знадобляться дві дерев'яні планки. Довжина їх підбирається певним чином. Вставлені нагорі планки повинні насилу входити між вертикальними елементами коробки. Однією з підготовлених планок разопріте коробку до самої підлоги.
2
Далі можна переходити до вирівнювання дверної коробки. Її потрібно встановити строго вертикально. Для цієї мети рекомендується використовувати рівень або ж Виска. Горизонтальний же елемент повинен бути розташований горизонтально. Регулювання положення коробки можна виконувати за допомогою дерев'яних планок, які при необхідності можна підкладати під вертикальні елементи. Для того щоб полотно двері легко закриваються і відкриваються, потрібно залишити просвіт близько 5 міліметрів між нижньою кромкою полотна і коробкою. Все можна зробити за попередніми оцінкам, які позначають нижню межу полотна двері.
3
Потім виконується установка клинів. За допомогою дерев'яних клинів потрібно зафіксувати коробку . Можна застосовувати клини, які використовуються для установки ламінату. Установка повинна проводитися у підлоги, на висоті распорной планки. Зверніть увагу на вертикальні елементи коробки. Вони повинні бути точно встановлені по вертикалі. Для вирішення проблеми також знадобиться рівень. Просвіт між стіною і коробкою з обох сторін коробки повинен бути однаковий.
4
Далі виконується остаточне закріплення дверної коробки. Для цього краще всього використовувати металеві рамні дюбелі. Їх потрібно вставити через коробку в отвір, який мається на стіні. Отвори в стіні висвердлюють через отвори в коробці. Рекомендується використовувати ударну дриль, яка забезпечена свердлом по бетону.