Як кріпити стельові панелі.

В даний час великою популярністю користуються стельові панелі. З їх допомогою можна додати стелі незабутній вигляд. Крім того, монтаж таких панелей не має на увазі особливих навичок і використання дорогих інструментів.
Інструкція
1
Встановлювати стельові панелі необхідно таким чином, щоб поздовжні шви були в тому ж напрямку що й падаючий з вікна світло. Установка панелей може проводитися і на старі поверхні, наприклад, на деревно-стружкових плит, гіпсокартон або інші будівельні поверхні. Врахуйте, поверхня обов'язково повинна бути чистою і рівною. Фахівці рекомендують монтувати панелі на обрешітку. Якщо немає можливості зробити обрешітку, то потрібно ретельно підготувати стелю для обробки. Перед початком роботи визначитеся, як ваші панелі будуть розташовуватися по відношенню до поздовжніх швах.
2
Стельові панелі кріплять до стелі найчастіше фінішними цвяхами або ж будівельними скобами. Якщо ж ви все-таки вирішили зробити установку на стару поверхню, то переконаєтеся, чи достатньо міцно триматимуться цвяхи або скоби на базової поверхні. Пам'ятайте, що довжин цвяхів і скоб повинна бути більше 14 міліметрів.
3
На даний момент існує два способи кріплення оздоблювальних панелей. Вони можуть монтуватися діагонально або ж паралельно щодо обрешітки. Якщо обрешітка буде розташовуватися діагонально по відношенню до панелі, то область кріплення до рейки обов'язково повинна мати страховку. Виконати її можна за допомогою двох невеликих цвяхів. Переконайтеся в тому, що цвяхи повністю не провалилися.
4
Якщо є бажання, то стельові панелі ви можете забарвити в будь-який колір. Для цієї мети потрібно використовувати водорозчинні фарби, широку кисть і валик. Якщо потрібно пофарбувати панелі з тканинними покриттями, то для цього потрібно заздалегідь запастися валиком і водно-клейовий сумішшю. Тим самим ви можете запобігти панель від зайвого вбирання фарби. Після того, як все добре висохне, можна наносити водорастворимую фарбу. Стінові панелі, що мають паперове покриття можна також фарбувати водорозчинною фарбою за допомогою валика.