Як знайти роботу в Іспанії.

Згідно іспанськими законами іноземні громадяни, які мають у власності житло на території країни, мають право на проживання в Іспанії 180 днів в році. У зв'язку з цим у багатьох виникає природне бажання знайти роботу на ці півроку.
Інструкція
1
Зарплати в цій країні - одні з найвищих серед південноєвропейських країн, але і рівень безробіття тут постійно зростає. Однак знайти роботу все-таки можна, оскільки корінне населення в будь-якому випадку претендує на високооплачувані вакансії, які не цікавлять іноземців, часто погано знають мову.
2
Найкращий спосіб знайти роботу в Іспанії - це особисті зв'язки. Без поручительства шанси влаштуватися в хороше місце людям, які не мають підтвердженого в Євросоюзі диплома та професійної кваліфікації, невеликі. Тому звертайтеся до своїх друзів і знайомих, які вже живуть в Іспанії, за допомогою в працевлаштуванні.
3
Якщо друзів або знайомих немає, або вони з яких-небудь причин не можуть вам допомогти, спробуйте піти традиційним шляхом - пошукайте роботу через місцеві газети. Більшість іспанських газет - це щоденні видання, регулярно розміщують на своїх сторінках оголошення з пропозиціями про роботу. Найбільш популярні з них: El Pais, El Mundo, ABC, La Vanguardia і El Periodico.
4
Зрозуміло, в Іспанії, як і в будь-якій сучасній розвиненій країні, можна шукати роботу через інтернет. Спробуйте зробити це, використовуючи тематичні національні ресурси: www.eures-jobs.com, www.recruitmentspain.com, www.canaltrabajo.com, www.empleo.segundamano.es та інші. Як і у випадку з пошуком роботи через газети, щоб знайти роботу по інтернету, необхідно володіти іспанською мовою.
5
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні засобами, можете звернутися до служби зайнятості або бюро з працевлаштування. Перші працюють виключно з тими, хто знаходиться в країні легально, на відміну від других, де допомагають знайти роботу навіть і тим, хто вимушено перебуває в країні, не маючи громадянства, виду на проживання і навіть візи. Знайти адреси організацій, що займаються подібними питаннями, можна в телефонних довідниках або в інтернеті (наприклад, на сайті www.mtas.es).