Як намалювати ярлик.

Мало користувачів замислюються про те, що при створенні певної папки вони можуть змінити не тільки зовнішній вигляд її відображення, помінявши ескіз, але і самостійно намалювати іконку, яка виділила б цю папку серед інших.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор, що підтримує роботу з зображеннями в форматі ico.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть будь-який графічний редактор, що дозволяє створювати і зберігати зображення у форматі .iсo. Зазвичай для створення ярликів користуються спеціальними програмами, але насправді нічого особливого в них немає, окрім підтримки саме цього формату. Перед скачуванням найкраще порівняти функціонал і додаткові можливості додатків саме в плані інструментів редагування.
2
Запустіть встановлену програму. Виберіть пункт «Файл», потім «Створити» в спадному меню. Якщо редактор запропонує заздалегідь вказати кінцевий розмір ярлика, краще пропустіть цей пункт, оскільки редагування зображення найкраще виконувати спочатку на великій площі. Тут найголовніше дотримати пропорції - задайте значення довжини і ширини однакові з точністю до пікселя, оскільки значок повинен бути квадратним.
3
Намалюйте зображення вашої майбутньої іконки за допомогою інструментів на відповідній панелі. Відредагуйте параметри яскравості, контрастності, насиченості кольорів та інших параметрів.
4
Змініть розмір зображення на 32x32. Збережіть його в будь-яке місце, де воно не буде вам заважати, і звідки ви згодом випадково його не видалите. Виберіть формат .ico в випадаючому меню вікна збереження.
5
Знайдіть папку, для якої хочете змінити ярлик. Натисніть на ній правою кнопкою миші і виберіть пункт меню "Властивості". Перейдіть на останню з вкладок - «Налаштування». Натисніть на кнопку «Змінити ярлик» в самому низу вікна.
6
У новому вікні, натисніть кнопку «Обзор», виберіть недавно створений вами ярлик за допомогою вікна пошуку, застосуйте зміни і закрийте вікна за допомогою натискання "Ок". Якщо зображення ярлика не змінюється, клацніть правою кнопкою миші по вільній області і обновіть екран.
Зверніть увагу
Багато з подібних редакторів не безкоштовні і вимагають покупки ліцензії.
Корисна порада
Створюючи ярлик, працюйте спочатку з зображеннями великого дозволу.