Як відключити автозапуск usb.

Відключення функції автозапуску потрібно часом не тільки для того, щоб що відкривається вікно не заважало роботі, але і для захисту комп'ютера від шкідливих програм і вірусів, що містяться на знімних носіях.
Інструкція
1
Вставте USB-носій у відповідний роз'єм комп'ютера. У вас з'явиться вікно автозапуску - відзначте прапорцем «Не виконувати жодних дій» і натисніть «Ок».
2
Якщо не допоміг попередній пункт, скористайтеся наступним способом. Через меню «Пуск» відкрийте пункт «Виконати». Введіть в рядок команду gpedit.msc і натисніть Enter. Далі відкрийте конфігурацію комп'ютера, потім вкладку «Адміністративні шаблони». Зайдіть в параметри системи і вимкніть автозапуск.
3
Скористайтеся ще одним способом. Відкрийте меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати», введіть в рядок regedit. Відкрийте гілку HKLM, потім Software, Microsoft, Current Version, Policies. Створіть у цій директорії новий розділ.
4
Створений вами розділ перейменуйте в разделеExplorerі тут же створіть ключ з названіемNoDriveTypeAutoRun, надайте йому одне з наступних значень: 0x1 - вимкнення автоматичного запуску приводів невідомого системі типу; 0x4 - вимкнення автоматичного запуску знімних USB-пристроїв; 0x8 - вимкнення автоматичного запуску НЕ знімних пристроїв; 0x10 - вимкнення автоматичного запуску мережевих дисків; 0x20 - вимкнення автоматичного запуску CD-приводу; 0x40 - вимкнення автоматичного запуску RAM-дисків; 0x80 - вимкнення автоматичного запуску на приводах невідомих типів; 0xFF - вимкнення автоматичного запуску взагалі всіх дисків.
5
Скористайтеся функцією відключення автозапуску пристроїв, яким присвоєна заздалегідь певна буква в комп'ютері. Для цього відкрийте заново реєстр операційної системи, відкрийте директорію KLM/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Policies/Explorer.
6
Виберіть там створення нового ключа, вставте в нього значення 0x0-0x3FFFFFF. Крайня права буква відповідає в двійковому поданні диску А, друга - В, третя - С і так далі. Для того. щоб зміни вступили в силу, біт необхідно встановити.
Зверніть увагу
Будьте гранично обережні при роботі з реєстром.
Корисна порада
Поставте перевірку антивірусом знімних носіїв в автоматичний режим при підключенні.