Як відіпрати пилок. пилок відіпрати від сорочки.

Як би ми не любили квіти, не захоплювалися їх красою і ідеальними формами, є у них і один істотний недолік - плями від квіткового пилку досить складно відіпрати від одягу. Так як же впоратися з ними впоратися?
Інструкція
1
Щоб очистити одяг від квіткового пилку, скористайтеся наступними порадами. Не намагайтеся струсити пилок рукою, інакше ви ризикуєте розмазати пляма ще сильніше, воно може глибоко проникнути в тканину. Просто трохи струсніть одяг так, щоб пилок обсипалася сама.
2
Візьміть скотч, наклейте його на пляму і обережно зніміть. Так ви зможете максимально очистити поверхню тканини від порошинок.
3
Також залишки порошинок можна видалити за допомогою м'якої щітки або пилососа, але робити це потрібно тільки після того як пилок висохне, інакше ви можете її розмазати по одязі.
4
Після того як ви стряхнули пилок, нанесіть на пляму відбілювач (звичайно, тільки якщо тканина дозволяє провести дану процедуру). Для кольорових тканин використовуйте прання з додаванням порошку, що містить ензими. Якщо після прання пляма залишилося, повісьте одяг на сонці і залиште на кілька годин, часто вплив прямих сонячних променів змушує пляма зникнути.
5
Спробуйте нанести на пляму спирт, оцет або будь-яку негелевую зубну пасту і гарненько потріть. Після цього виперіть річ як зазвичай і пляма зникне. При необхідності повторіть процедуру кілька разів з використанням відбілювача (якщо його застосування допустимо на даній тканини).
6
Для боротьби з плямами рослинного походження, в тому числі і з плямами від квіткового пилку, відмінно допомагають так звані кислородосодержащие відбілювачі, які крім усього іншого ще й освіжають тканину. Такі відбілювачі ефективні при температурі 600 градусів, однак в порошки з кисневмісними отбеливателями вводять активатор хімічного відбілювача, який і дозволяє ефективно використовувати порошок і при більш низькому температурному режимі.
Корисна порада
Перш ніж прати річ з миючими засобами, обов'язково замочіть її на 10-15 мінут.Помніте про те, що пилок не можна застіривать гарячою водою, використовуйте воду не більше 35 градусів.