Як почистити друк.

Часто виникає проблема в роботі принтера, підключеного до мережі - зависання в пам'яті черги сторінок на друк. В цьому випадку відправити нове завдання на роздруківку неможливо, і принтер фактично на деякий час виходить з ладу. Його можна перезавантажити, а можна почистити друк.
Інструкція
1
Видаліть наявну чергу, щоб почистити друк. Якщо у вас немає прав адміністратора, то ви зможете видалити тільки ті документи з черги, які ви відправили з вашого комп'ютера. Для цього двічі клікніть по іконі принтера, яка під час друку з'являється на панелі завдань поряд з годинником. Перед вами з'явиться список документів, які були відправлені на друк і зараз знаходяться в черзі.
2
Видаліть ті, які ви відправили з вашого персонального комп'ютера. Якщо після цих дій печатка не відновилася, то потрібно проводити маніпуляції на самому принтері. Якщо принтер підключений тільки до одного комп'ютера і регулярно відбуваються подібні збої, можливо, це через некоректне програмного забезпечення. Переустановите драйвера або скачайте нові з інтернету з офіційного сайту виробника принтера.
3
Підійдіть до принтера. Знайдіть на ньому кнопку «Скасувати». Натисніть її. Після цього чергу на друк повинна автоматично обнулитися. Якщо дана дія не принесло бажаних результатів, перезавантажте принтер. Для цього вимкніть його і увімкніть знову.
4
Використовуйте спеціальний файл, щоб очистити друк. Ви можете написати його самостійно. Запустіть додаток «Блокнот». Для цього перейдіть в меню кнопки «Пуск», потім «Програми», після цього «Стандартні». Там знайдіть «Блокнот». Відкрийте це додатків. Впишіть в нього текст такого змісту: net stop spoolerdel% systemroot% \ system32 \ spool \ printers \ *. Shddel%% sustemroot% \ system32 \ spool \ printers \ *. Splnet start spooler
5
Збережіть даний файл під ім'ям DelJobs.cmd. В якості типу вкажіть «Всі файли». Запустіть його. Відкриється вікно виконання відповідного сценарію. Воно закриється автоматично після того, як друк буде обнулена.