Як попередити пожежу.

Для запобігання матеріального збитку і людських жертв життєво важливо передбачити і виконати профілактичні заходи щодо запобігання такої надзвичайно небезпечної ситуації, як пожежа.
Інструкція
1
Перевірте справність електропроводки у вашій квартирі. Для ремонту старої проводки викличте електрика. Будьте обережні при користуванні газовими приладами та побутовою хімією. Перед застосуванням препаратів у вигляді аерозолів попередньо ознайомтеся з доданою інструкцією.
2
Звільніть балкон від непотрібного мотлоху, щоб виключити ймовірність виникнення пожежі через що впав з верхніх поверхів недопалка сигарети. Для виключення цієї причини пожежі також закривайте кватирки і вікна, виходячи з квартири. Не перевантажуйте електромережу, підключаючи велику кількість електроприладів до однієї розетки. Не залишайте без нагляду увімкнені нагрівальні прилади.
3
Підтримуйте в справному стані розетки, вилки і вимикачі. Чи не розігрівайте на відкритому вогні лаки, мастики чи балончики. Не сушіть білизну над піччю або включеної плитою. Дотримуйтесь правил безпеки при палінні. Ніколи не паліть у ліжку.
4
Не зберігайте в житловому приміщенні непотрібні синтетичні матеріали і легкозаймисті рідини, або упаковуйте їх в металеву тару і тримайте під замком подалі від дітей. Припиняйте будь-які ігри дітей з сірниками. Залишаючи їх одних в квартирі, ховайте сірники в недоступне місце.
5
Не встановлюйте в житловому будинку печі кустарного виробництва та металеві печі, які не відповідають вимогам пожежної безпеки. Не зберігайте поруч з піччю легко спаленні матеріали. Не використовуйте при розпалюванні легкозаймисті та горючі рідини. Топіть піч тільки тим видом палива, яке призначене для неї. Не викидайте поблизу від дерев'яних будівель гарячу золу. Не використовуйте як димоходів газові та вентиляційні канали.
Корисна порада
На випадок пожежі зберігайте в будинку шматок щільної погано загорающейся тканини і вогнегасник. Навчіться користуватися вогнегасником, приведіть його в робочий стан і регулярно перевіряйте його термін придатності. На видному місці запишіть телефон пожежної служби та найближчої пожежної частини.