Як приймати гліцерин. Гліцерин властивості і лікування.

Гліцерин - в'язка і безбарвна рідина, солодка на смак. Володіє хорошою здатністю розчиняти різні речовини. Виходячи з цієї властивості, гліцерин можна приймати місцево і всередину.
Інструкція
1
Застосовуйте гліцерин зовнішньо для зволоження і пом'якшення схильної до сухості шкіри. Наносите гліцерин на шкіру в невеликих кількостях і втирайте легкими рухами. Протипоказань до такого способу застосування у гліцерину не існує. Можливі побічні явища у вигляді невеликого подразнення, яке проявляється відчуттям печіння.
2
Застосовуйте гліцерин у вигляді мікроклізм в пряму кишку при запорах різної етіології (вікових, у лежачих хворих і т.д.). Він надасть невелике подразнюючу дію на слизову оболонку і стимулюючу дію на гладку мускулатуру кишечника. В результаті перистальтика кишечника посилиться, а це сприяє усуненню запорів. Мікроклізми робіть вранці після сніданку, 1 раз на день в обсязі 5 мл. З побічних явищ, при даному способі введення гліцерину, можливо подразнення слизової прямої кишки, виникає зазвичай при тривалому застосуванні. Протипоказаннями є загострення геморою, пухлини, запальні захворювання і тріщини слизової прямої кишки.
3
Застосовуйте гліцерин всередину при підвищеному внутрішньочерепному тиску для зниження набряку мозку і для зниження внутрішньоочного тиску при глаукомі. Використовуйте дозування 1 г на кожен кілограм маси тіла, тобто 2 мл 50% водного розчину гліцерину. Водний 50% розчин приготуйте шляхом змішування рівних частин дистильованої води і гліцерину. Серед побічних дій при цьому способі застосування гліцерину можливі головні болі, нудота, блювання, діарея. У хворих на цукровий діабет може виникнути короткочасний підйом рівня цукру крові, аж до гипергликемической коми. У осіб з патологією серцево-судинної системи можливі напади аритмії, аж до серцевої недостатності і набряк легенів. Протипоказаннями внутрішнього застосування гліцерину є важкі форми діабету, перенесений інфаркт міокарда, порушення функцій печінки та нирок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ir_S46_qyaE
Зверніть увагу
Різні способи введення гліцерину викликають різні ефекти. Виконуйте призначений спосіб застосування гліцерину і його дозування.
Корисна порада
Перед застосуванням гліцерину проконсультуйтеся у лікаря.