Як розрізати аудіо.

Для створення оригінального дзвінка на мобільний телефон, або для створення звукової доріжки виступу або відеозапису необхідно підібрати музичні файли. Щоб отримати потрібний результат, файли можна обрізати і комбінувати за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - FreeAudioDub;
  • - mp3DirectCut.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню http://www.mp3cut.ru/, щоб обрізати музичний файл онлайн. Клацніть по кнопці «Завантажити mp3», у вікні, перейдіть до папки, яка містить аудіозапис, виділіть її та натисніть кнопку "Відкрити".
2
Далі клацніть по кнопці з трикутником для відтворення музичного файлу, виберіть потрібну ділянку за допомогою миші, далі натисніть кнопку «Розрізати і викачати». Дочекайтеся, поки програма виконає обрізку звукового файлу, у вікні введіть ім'я аудіозаписи, виберіть папку, куди її необхідно зберегти і натисніть "ОК".
3
Виконайте обрізку аудіофайлу з використанням програм FreeAudioDub і mp3DirectCut. Запустіть програму FreeAudioDub, у вікні натисніть кнопку Browse, щоб додати потрібний файл, виберіть файл з комп'ютера, натисніть «Відкрити». Далі вкажіть початок і кінець тієї ділянки, яка потрібно прибрати.
4
Для цього прослухайте пісню, запишіть початок і кінець потрібного шматочка. Виділіть частину до початку ділянки, натисніть кнопку з ножицями. Аналогічно відріжте другу непотрібну частину запису. Далі після виконання обрізки музичного треку збережіть результат, для цього клацніть по кнопці Save.
5
Виконайте обрізку музичного файлу з використанням програми mp3DirectCut. Запустіть програму, виберіть російську мову інтерфейсу. Перетягніть музичний файл з папки в область редагування. Далі вкажіть ділянку файлу, який необхідно отримати.
6
Клацніть по області редагування, в поле «Виділення» введіть »значення секунд і хвилин для вашої ділянки. Наприклад, вам потрібно вирізати з музичного файлу ділянку з першої хвилини до трьох хвилин і п'яти секунд. Значить, після слова виділення введіть 01'00'00 - 03'05'00. Виберіть меню «Правка» - «Обрізати». Далі збережіть результат за допомогою меню «Файл» - «Зберегти».