Як створити фоторобот.

Фоторобот являє собою спеціальну програму, яка дозволяє відтворити обличчя людини, знаючи лише деякі деталі, наприклад, колір і форму очей, ширину обличчя, форму губ і т.д.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню http://flashface.ctapt.de/, щоб скласти фоторобот в режимі онлайн. На даному сайті ви можете зібрати зображення обличчя людини з деталей і зберегти отриманий результат на комп'ютері у вигляді файла jpeg.
2
Послідовно вибирайте меню зліва для додавання волосся, чола, аксесуарів, носа, брів, губ, бороди і вусів. Після вибору меню з'являються варіанти зовнішнього вигляду того чи іншого елемента людського обличчя. Виділіть потрібний зображенню, і воно буде додано в фоторобот по центру екрана.
3
Щоб очистити зображення, натисніть Clear All. Після складання фоторобота виберіть опцію Save face, введіть ім'я файлу і своє ім'я, натисніть Save. Відкриється нове вікно з вашим зображенням, щоб зберегти фоторобот на комп'ютер, клацніть правою кнопкою миші по картинці і виберіть пункт "Зберегти зображення як», введіть ім'я файлу, виберіть папку і натисніть «Зберегти». Створення фоторобота завершено.
4
Перейдіть на сайт rusprogram.3dn.ru/load/70-1-0-464, щоб скачати програму для складання фоторобота. Виберіть на сторінці посилання «Фоторобот скачати безкоштовно», у вікні, натисніть на посилання з ім'ям програми, дочекайтеся її завантаження. Далі розархівуйте файл в будь-яку папку. Запустіть виконуваний файл з папки, щоб почати складання фоторобота.
5
Клацніть у вікні програми по кнопці з зображенням білого аркуша, щоб зробити новий фоторобот. Далі послідовно вибирайте кнопки для додавання в фоторобот волосся, вусів, бороди, очей, носа, та інших елементів людського обличчя. Також в програмі доступні аксесуари, наприклад, окуляри. Кожен елемент після додавання можна зменшити або збільшити за допомогою спеціального повзунка нижче меню з деталями обличчя.
6
Видаліть непотрібний елемент, для цього виділіть його на обличчі і натисніть по кнопці «Кошик». Для збереження складеного фоторобота клацніть по кнопці з дискетою на панелі інструментів програми, виберіть місце збереження, введіть ім'я файлу, натисніть «Зберегти».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LW5-3W45QZU