Як видалити акаунт в Skype. Як видалити логін Скайп.

Skype - досить зручна програма для будь-якого виду спілкування, будь то відео, чат або звичайний «телефонний» розмова. Але що робити, якщо вам з якихось причин потрібно видалити свій аккаунт в системі Skype?
Інструкція
1
Система Skype в плані видалення акаунта може вас розчарувати. Фактично аккаунт Skype не може бути видалений ніяким чином. Це пов'язано з політикою безпеки Skype. Однак є ряд хитрощів, що дозволяють зробити ваш логін недоступним для пошуку або видалити акаунт Skype з потрібного вам компьютера.Напрімер, якщо ви не заходите в Skype протягом двох тижнів, то ваш аккаунт Skype буде виключений з пошуку цієї системи. Однак, якщо ви зайдете в свій аккаунт по закінченню цих двох тижнів, він знову буде включений в пошук.
2
Можна зробити так, щоб профіль Skype складніше було знайти в пошуку, видаливши в ньому всю особисту інформацію (місто, ім'я, телефон і т.д.). Це ускладнить пошук вашого аккаунта Skype на час двох тижнів, поки ви будете чекати виключення вашого акаунта з пошуку.
3
Для видалення даних з профілю для початку слід запустити Skype на вашому комп'ютері і відкрити меню «Skype». У ньому знайти пункт «особисті дані» і вибрати «редагувати мої дані».
4
Вибравши пункт меню, ви потрапляєте на сторінку редагування профілю. На цій сторінці видаліть всі доступні для редагування поля профілю (не забудьте натиснути галочку, щоб зберегти зміни). Не підлягає видаленню логін Skype і країна, але при необхідності можна вибрати іншу країну.
5
Так само ви можете видалити профіль Skype з вашого комп'ютера. Це не призведе до фізичного видалення акаунта Skype, просто комп'ютер не пропонуватиме вибрати цей профіль на сторінці логіна, також зітруться всі налаштування Skype для цього користувача, збережені на комп'ютері.
6
Видалення аккаунта Skype з комп'ютера може бути корисно, якщо ви користувалися чужим комп'ютером для входу в Skype і не хочете, щоб там залишилася інформація про ваш обліковий запис Skype.
7
  1. Для Windows XP необхідно видалити папку, розташовану за адресою: C: \ Documents and Settings \ _ваш_логін_Windows XP_ \ Application Data \ Skype \ _Skype_логін _ \
  2. Для Windows 7 і Vista видаленню підлягає папка: C: \ Users \ _ваш_логін_Windows _ \ AppData \ Skype \ _Skype_логін _ \
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GYH-nOx7wL0
Корисна порада
Для видалення папки з профілем користувача Skype можуть знадобитися права адміністратора. Також можливе знадобиться включити показ прихованих системних файлів і папок на комп'ютері.