Як встановити диференціал. диференціал приора куди ставити.

Автомобільні тюнінгові компанії випускають самоблокувалися диференціали. Установка цих пристроїв в міст або редуктор істотно полегшує управління машиною при їзді по бруду.
Вам знадобиться
  • - Набір ключів;
  • - домкрати;
  • - автомобільний герметик.
Інструкція
1
Поставте машину в гаражі, підкладіть під передні колеса башмаки і за допомогою 2-х домкратів підійміть машину за задній міст, щоб ви могли зняти колеса. Злийте масло із заднього моста. Для цього відкрутіть зливну пробку і підставте підходящу пластикову каністру з лійкою. Зазвичай в задньому мосту джипа міститься 3-5 літрів масла.
2
Встановіть вінець відомої шестерні редуктора на корпус нового диференціала. Поставте на нього нові підшипники. Внутрішні обойми підшипників можна надіти з допомогою легких ударів маленької кувалди або за допомогою гідравлічного преса.
3
Зніміть бугеля і відрегулюйте зазор між парою головної передачі методом підбору товщини регулювальної шайби, потім відрегулюйте зазор в конічних підшипниках диференціала точно таким же способом. Правильно підібрана товщина шайби дозволяє з невеликим зусиллям вставити її на місце. Після закінчення регулювання поставте бугеля назад і затягніть кріпильні болти. Перевірте зазори ще раз. Якщо все нормально, можна приступати до установки редуктора назад.
4
Зачекайте приблизно 10 годин з моменту установки редуктора на герметик і залийте в міст трансмісійне масло.